Machine Learning Developer

Job expired!

Oferta pracy: Programista Machine Learning w Mindpal

Czy jesteś pasjonatem programowania w obszarze Machine Learning i chcesz mieć znaczący wpływ? Dołącz do Mindpal i pracuj nad najnowocześniejszymi projektami z zakresu uczenia maszynowego.

Obowiązki:

  • Uczestnictwo w zaawansowanych projektach uczenia maszynowego
  • Analiza i przetwarzanie danych w celu opracowywania modeli uczenia maszynowego
  • Implementacja i optymalizacja zaawansowanych algorytmów uczenia maszynowego
  • Testowanie i ocena wydajności modeli
  • Współpraca z zespołem programistycznym oraz innymi działami w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze uczenia maszynowego
  • Solidne zrozumienie algorytmów i technik uczenia maszynowego
  • Biegłość w analizie i przetwarzaniu danych
  • Znajomość popularnych narzędzi i technologii uczenia maszynowego
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku angielskim
  • Wykształcenie w dziedzinie informatyki lub pokrewnej

Oferujemy:

  • Umowa typu B2B
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Praca zdalna z elastycznymi godzinami

Dołącz do Mindpal i stań się częścią dynamicznego zespołu poświęconego innowacjom technologicznym. Aplikuj teraz i wynieś swoją karierę na wyższy poziom!