Manager Data Engineering- Python, Snowflake cloud database

Stanowisko: Kierownik Inżynierii Danych - Python, baza danych w chmurze Snowflake

Lokalizacja: Chennai, REFID472288

O roli:

W NielsenIQ rewolucjonizujemy świat inteligencji konsumenckiej za pośrednictwem naszych zaawansowanych platform technologicznych. Poszukujemy doświadczonego Lidera magazynu danych w chmurze, aby wzmocnić nasze nowoczesne technologie w chmurze w Chennai. Dołącz do nas, aby prowadzić transformacyjne projekty z wykorzystaniem Microsoft Azure i Snowflake, pomagając naszym globalnym klientom prosperować dzięki wykorzystaniu potężnych, zjednoczonych i otwartych ekosystemów danych.

Kluczowe obowiązki:

- Projektowanie i rozwijanie procesów zgrywania i przetwarzania danych przy użyciu technologii Microsoft.

- Tworzenie rozwiązań, które poprawiają jakość procesów z wykorzystaniem nowych, pojawiających się standardów i praktyk.

- Wykorzystywanie swojej wiedzy specjalistycznej w zakresie Python, Core Java, Azure, Snowflake, PostgreSQL, MongoDB i innych do prowadzenia innowacyjnych rozwiązań.

- Zarządzanie i mentoring zespołu uzdolnionych inżynierów, zapewniając dostarczanie skalowalnych, wysokiej jakości aplikacji i usług.

- Odkrywanie, ocenianie i wdrażanie nowych technologii oraz frameworków w celu promowania efektywności.

Wymagane kwalifikacje:

- Minimum 12 lat doświadczenia, w tym co najmniej 10 lat w dziedzinie hurtowni danych.

- Silne kompetencje techniczne w zakresie Azure, Snowflake i zarządzania dużymi zbiorami danych.

- Doświadczenie w metodyce Agile, Bitbucket, Jenkins oraz proaktywne podejście do rozwiązywania problemów i optymalizacji wydajności.

- Tytuł licencjata lub wyższy w dziedzinie informatyki, technologii informacyjnych lub pokrewnych.

Dlaczego NielsenIQ?

Dołącz do wiodącej na świecie firmy zajmującej się inteligencją konsumencką, która oferuje elastyczne środowisko pracy i kulturę skoncentrowaną na dobrostanie swoich pracowników. Dzięki pionierskiej technologii i filozofii, która ceni różnorodność i włączenie, NielsenIQ przedstawia doskonałą ścieżkę dla Twojego rozwoju zawodowego.

Nasze korzyści obejmują:

- Elastyczne warunki pracy

- Kompleksowe plany dbania o zdrowie dla Ciebie i Twojej rodziny

- Możliwość skorzystania z wolnego czasu na wolontariat i Programu Pomocy Pracowniczej (EAP)

- Dostęp do LinkedIn Learning i innych możliwości rozwoju zawodowego

Zobowiązanie do różnorodności, równości i włączenia:

W NielsenIQ różnorodność jest integralną częścią naszego sukcesu. Jesteśmy dumni, że jesteśmy pracodawcą równych szans, który jest zaangażowany w promowanie różnorodności na wszystkich poziomach naszej siły roboczej. Dowiedz się więcej o naszym globalnym zobowiązaniu do różnorodności i włączenia tutaj: