Panie Architekcie Danych

  • Full Time
Job expired!

Opis Firmy

IDENTYFIKATOR REFID451646

Szukamy zafascynowanego, analitycznego, innowacyjnego lidera, który chce odkryć, jak mierzyć rzeczy w skomplikowanym świecie. Jesteś obeznany z tworzeniem rozwiązań BI, zarządzaniem środowiskiem chmurowym i zarządzaniem ETL. Doświadczony w strategicznym tworzeniu architektury danych, zapewniając, że możemy być doskonałym technicznym partnerem dla liderów technicznych naszych dużych klientów detalicznych.

Rolą lidera jest bycie zorientowanym na klienta, wykazywania zmysłu biznesowego i działania jako prawdziwy partner dla biznesu w celu osiągnięcia sukcesu. Jeśli masz pasję do budowania skalowalnych produktów i obszerne doświadczenie w skalowalnych platformach, szukamy Ciebie!

Opis Stanowiska

Obowiązki

  • Bezpośrednie kierowanie i całkowita odpowiedzialność za Backend Platform i Frontend applications, współpraca z dużym detalicznym sprzedawcą
  • Wsparcie i prowadzenie rozmów technicznych, w tym przegląd architektury, recenzje kodu i prowadzenie procesu SDLC, jeśli jest to wymagane
  • Pełny cykl prowadzenia strategicznych inicjatyw i zapewnienie ogólnej technicznej orientacji zespołu
  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi zespołami ds. Produktu, Technologii i Biznesu w celu osiągnięcia wyników biznesowych dla klienta detalicznego
  • Działa jako ekspert techniczny dla różnych organizacji funkcjonalnych i monitoruje realizację planów projektu
  • Współpraca z klientami w celu zrozumienia i realizacji ich wymagań
  • Drużynowy gracz, który mentoruje i rozwija młodsze zasoby

Kwalifikacje

  • Stopień licencjacki lub magisterski w zakresie informatyki, systemów informacyjnych lub pokrewnych dziedzin
  • Głębokie doświadczenie w prowadzeniu zespołów w tworzeniu skalowalnych i chmurowych frameworków przetwarzania danych przy użyciu mikrousług i najnowocześniejszych technologii (Snowflake, Google Cloud, Teradata lub AWS)
  • Obszerne doświadczenie w prowadzeniu zespołów dostawczcych za pomocą praktyk agile software development, przestrzegających ceremonii scrum
  • Funkcjonalna znajomość struktur danych (relacyjnych i gwiaździstych), algorytmów i projektowania pod kątem wydajności, skalowalności i dostępności
  • Projektowanie wysoce skalowalnych procesów ELT/ETL z złożonymi transformacjami danych, formatami danych, włączając obsługę błędów i monitorowanie
  • Przeprowadza niezależne analizy techniczne, debugowanie i rozwiązywanie problemów
  • Pracuje dobrze w szybkim tempie, lubi być wyzwany
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, z możliwością skutecznego wpływania na interdyscyplinarne zespoły technologiczne, biznes i poza organizacją

Dodatkowe Informacje