PowerBI Developer - 6 Month Fixed Term Contract

Job expired!

Opis firmy

Evelyn Partners to wiodąca zintegrowana grupa zarządzania majątkiem i usług profesjonalnych w Wielkiej Brytanii, z ponad 186-letnim doświadczeniem we wspieraniu pokoleń ludzi i firm w ich rozwoju. Oferujemy szeroki zakres usług finansowych i profesjonalnych dla osób indywidualnych, zauf krzyżowych, pośredników zawodowych, organizacji charytatywnych oraz przedsiębiorstw.

Dołącz do nas w naszej misji oferowania wyjątkowych porad finansowych każdemu, niezależnie od ich drogi finansowej. Nasza nagradzana obsługa klientów napędzana jest przez zatrudnianie najlepszych ludzi. Nasze podstawowe wartości - Osobiste, Partnerstwo i Wydajność - kierują naszym wzrostem i innowacjami. Dowiedz się więcej o nas i odkryj dostępne możliwości kariery: Usługi Doradcze w zakresie Majątku, Rachunkowości i Biznesu oraz Kariera w Evelyn Partners.

Opis stanowiska

Cel stanowiska

Celem tego stanowiska jest dostarczanie wnikliwych, dokładnych i wpływowych pulpitów i raportów w całym biznesie usług profesjonalnych (PS). Wybrany kandydat będzie zobowiązany do pracy w naszym biurze w Bracknell co najmniej 2 dni w tygodniu.

Kluczowe obowiązki

  • Projektowanie, rozwijanie i wdrażanie rozwiązań danych BI w ramach PS poprzez opracowywanie modeli danych i przepływów, raportów, pulpitów Power BI i kart wyników KPI.
  • Kontrolowanie i tworzenie złożonych modeli tabelarycznych, w tym rozwój baz danych SQL do przechowywania danych w formacie umożliwiającym raportowanie.
  • Wykorzystanie SQL Server Analysis Services (SSAS) do większych modeli danych, w tym skomplikowanych wzorów DAX.
  • Przeprowadzanie analizy biznesowej i zbierania wymagań ze stakeholderami w celu zaprojektowania najlepszego rozwiązania technicznego i przetłumaczenia go na język zespołu do rozwoju.
  • Tworzenie zautomatyzowanych i trwałych rozwiązań raportowych; identyfikowanie udoskonaleń w istniejących procesach w celu zwiększenia efektywności i rozwiązania długów technicznych.
  • Monitorowanie bezpieczeństwa w Power BI i włączanie zabezpieczeń na poziomie wiersza (RLS) do modeli danych.
  • Tworzenie bram Power BI, przestrzeni roboczych i aplikacji, zapewniając właściwe przydzielenie dostępu.
  • Udokumentowanie procesów, modeli baz danych i planów architektury.
  • Integracja wielu zestawów danych do zdefiniowanych i trwałych rozwiązań, aby dostarczyć "jedno źródło prawdy" dla biznesu.
  • Ścisła współpraca z różnymi zespołami w całej firmie w celu zwiększenia świadomości danych i empowerowania zespołów z odpowiednimi narzędziami, raportami i wskazówkami, aby lepiej wykorzystać spostrzeżenia do podejmowania decyzji.

Kluczowe umiejętności i doświadczenie

  • Silne doświadczenie z MS Power BI i DAX.
  • Biegłość w SQL do zapytań, analizy i optymalizacji.
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi Microsoft Development (Visual Studio) do rozwijania i zarządzania projektami baz danych i BI.
  • Rozumienie najlepszych praktyk w dostarczaniu atrakcyjnych wizualizacji danych i raportów.
  • Znajomość technik modelowania hurtowni danych zgodnych ze standard