Analityk Danych Produktowych

  • Full Time
Job expired!

Opis Firmy

Easygenerator to dostawca oprogramowania do tworzenia e-learningu w chmurze, którego używają klienci korporacyjni, takie jak Kellogg's, T-Mobile i The Nielsen Company, w celu zwiększenia i promowania wymiany wiedzy wśród swoich pracowników.

Oferuje innowacyjne środowisko, w którym będziesz zachęcany do kreatywnego myślenia, będziesz miał znaczący wpływ na nasz dynamicznie rozwijający się biznes i będziesz mógł cieszyć się przyjemnością na co dzień!

Używany i ceniony przez ponad 50 000 użytkowników w ponad 150 krajach. Easygenerator ma biura w Rotterdamie (Holandia), Żytomierzu (Ukraina) i Dubaju.

Opis stanowiska

Poszukujemy Analityka Danych Produktowych do dołączenia do naszego zespołu BI. Na tym stanowisku będziesz współpracować z zespołem różnorodnym pod względem lokalizacji na całym świecie, aby maksymalizować wykorzystanie Easygenerator.

Twoje obowiązki będą obejmować:

  • Stanie się głównym kontaktem dla naszego zespołu ds. produktu w zakresie danych.
  • Tworzenie i automatyzacja nowych dashboardów i raportów.
  • Zarządzanie i utrzymanie istniejących raportów.
  • Przeprowadzanie ad hoc analiz, które pomogą wielu interesariuszom w podejmowaniu decyzji.
  • Analizowanie i monitorowanie wskaźników KPI produktu w celu generowania cennych wniosków i trendów.
  • Dostarczanie kluczowym interesariuszom danych wspierających mapę drogową produktu.
  • Zapewnienie jakości danych we wszystkich raportach, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych.
  • Pisanie dokumentacji technicznej dla nowych i istniejących raportów.

Kwalifikacje

  • Stopień licencjata lub wyższy.
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia jako analityk danych lub na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w pracy z SQL i obsługą dużych zestawów danych (Python jest pożądany).
  • Znaczne doświadczenie w modelowaniu danych i korzystaniu z hurtowni danych.
  • Pewność siebie w przeprowadzaniu analiz eksploracyjnych i szczegółowych.
  • Praktyczne doświadczenie w korzystaniu z narzędzi do wizualizacji danych, takich jak Power BI, Tableau lub QuickSight.
  • Biegłość w obsłudze MS Office (Excel, PowerPoint, Word).
  • Doświadczenie w pracy z AWS Cloud jest pożądane.

Dodatkowe informacje

  • Ceni różnorodność i prosperuje w wielokulturowym środowisku

Co oferujemy:

  • Możliwość bycia częścią dynamicznie rozwijającego się startupu, gdzie możesz od samego początku znacząco wpływać na wyniki
  • Szansę na naukę od naszego Szefa Strategii Uczenia się, wysoce szanowanego w branży e-learningu
  • Możliwość współpracy z naszym doświadczonym i ambitnym zespołem, aby razem osiągnąć niesamowite rezultaty
  • Szansę na pracę w środowisku międzynarodowym w naszym nowym biurze w fantastycznej lokalizacji w Dubaju