Product Design Lead -Machine Learning (Python/R)

Job expired!

Identyfikator referencyjny: 147253

Poszukujemy dynamicznego i doświadczonego Lidera Projektowania Produktów, który dołączy do naszego zespołu Zaawansowanej Analityki w Pune, Indie. Jako kluczowy członek Ekosystemu Analitycznego będziesz współpracować z czołowymi liderami Produktu i Nauki o Danych w NielsenIQ, aby rozwijać i skalować nasze możliwości analityczne, które są nieodłączne dla naszych podstawowych produktów pomiarowych.

Jako Lider Projektowania Produktów, Twoje zadania będą obejmować:

  • Rozwijanie strategii zgodnych z naszymi celami produktowymi, nauką o danych i inżynierią w celu tworzenia skalowalnych, wydajnych produktów analitycznych.
  • Prowadzenie projektowania i budowy wysokiej jakości rozwiązań analitycznych poprzez ścisłą współpracę z Właścicielami Produktu i Liderami Nauki o Danych.
  • Identyfikowanie wymagań biznesowych i możliwości wykorzystania danych do tworzenia innowacyjnych produktów analitycznych.
  • Projektowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań naukowych w celu rozwiązywania wyzwań biznesowych.
  • Rozwijanie i nadzorowanie modeli uczenia maszynowego do zastosowań analityki predykcyjnej, we współpracy z liderami inżynierii i nauki o danych.
  • Tworzenie narzędzi i procesów w celu zapewnienia wysokiej jakości realizacji modeli i operacji.
  • Dostarczanie wsparcia metodologicznego klientom, w tym wskazówek dotyczących najlepszych praktyk nauki o danych i skutecznej implementacji rozwiązań.
  • Utrzymywanie i rozwijanie bazy wiedzy o naukach danych, dokumentowanie najlepszych praktyk i wglądów.
  • Mentoring młodszych członków zespołu i dostarczanie przywództwa technicznego.

Idealny kandydat będzie posiadał:

  • Licencjat z informatyki, statystyki, matematyki lub pokrewnego kierunku. Preferowane magisterium lub doktorat.
  • Co najmniej 15 lat doświadczenia w dziedzinie nauki o danych, z minimum 5 latami na stanowisku kierowniczym.
  • Znajomość języków programowania takich jak Python lub R.
  • Zaawansowane umiejętności w zakresie technik uczenia maszynowego oraz znajomość bibliotek takich jak scikit-learn, TensorFlow, PyTorch.
  • Mocne zdolności analityczne i umiejętności rozwiązywania problemów.
  • Wyśmienite umiejętności komunikacyjne i przywódcze.
  • Doświadczenie w technologiach big data, platformach chmurowych i narzędziach do wizualizacji danych jest preferowane.

NielsenIQ jest pionierem w dziedzinie inteligencji konsumenckiej, który połączył siły z GfK w 2023 roku, tworząc niezrównaną obecność na skalę globalną. Dostarczamy głębokie wglądy w zachowania konsumentów za pomocą zaawansowanej analityki, pomagając firmom na całym świecie rosnąć i innowować. Dowiedz się więcej na NIQ.com.

W NielsenIQ odzw