Prompt Engineer - Generative AI

Dołącz do naszego zespołu jako Inżynier Wsparcia - Sztuczna Inteligencja Generatywna w Vertiv

Podsumowanie pracy

W Vertiv poszukujemy utalentowanego i wykwalifikowanego Inżyniera Wsparcia - Sztuczna Inteligencja Generatywna, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu. W tej roli będziesz na pierwszej linii tworzenia, edytowania i optymalizowania angażujących komend we wszystkich obszarach, wykorzystując najnowsze technologie przetwarzania języka naturalnego i sztucznej inteligencji generatywnej. Stanowisko to jest pełnoetatowe i zlokalizowane w naszej siedzibie w Westerville, OH. Jeśli pasjonujesz się sztuczną inteligencją i innowacjami, czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o potencjalnych obowiązkach i kwalifikacjach, których szukamy.

Kluczowe obowiązki

Jako Inżynier Wsparcia będziesz:

  • Tworzyć i doskonalić komendy dla generowania tekstu, obrazu i wideo, w tym zadania takie jak streszczanie i analizę sentymentu.
  • Wdrażać najlepsze praktyki inżynierii komend, takie jak Few Shot i Chain of Thought Prompting, aby zapewnić wysoką jakość i skuteczne interakcje z AI.
  • Ściśle współpracować z menedżerami produktu i innymi inżynierami, aby dostarczać rozwiązania, które spełniają i przekraczają oczekiwania użytkowników.
  • Rozwiązywać wszelkie problemy związane z wydajnością i funkcjonalnością komend.
  • Badać i integrować etyczne praktyki w komendach AI, aby zminimalizować uprzedzenia i utrzymać integralność danych.

Wymagania

Aby być rozważanym na to kluczowe stanowisko, powinieneś posiadać:

  • Licencjat w dziedzinie związanej z przetwarzaniem języka naturalnego, takiej jak lingwistyka lub informatyka.
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w pokrewnym stanowisku, z biegłością w technologiach takich jak OpenAI GPT-4, Meta Llama2 lub Hugging Face Transformers.
  • Ekspertyza w Pythonie i znajomość przetwarzania języka naturalnego oraz zasad sztucznej inteligencji generatywnej.
  • Doświadczenie z narzędziami do tworzenia komend, takimi jak OpenAI Playground lub Google Colab.

Preferowani kandydaci będą posiadać wiedzę na temat technologii rozwoju sieci webowego i doświadczenie z narzędziami DevOps.

Dlaczego Vertiv?

Vertiv to globalny lider w technologii krytycznej infrastruktury i centrów danych, o wartości 6,8 mld dolarów, dedykowany zapewnieniu ciągłej działalności dla naszych klientów. Dbamy o kulturę bezpieczeństwa, integralności i współpracy, jesteśmy zaangażowani w różnorodność i innowacje. W Vertiv twoja praca będzie miała wpływ na klientów w ponad 130 krajach, pomagając kształtować przyszłość technologii, które napędzają świat.

Zaangażowanie w różnorodność i inkluzję