Python AI ML Engineer

Jesteś ekspertem w dziedzinie Pythona i uczenia maszynowego z doświadczeniem w pracy z dużymi modelami językowymi (LLM)? Dołącz do naszego dynamicznego zespołu w Artmac jako Inżynier AI/ML Pythona. Ta praca na miejscu znajduje się w Irving/Dallas, TX.

Kluczowe obowiązki

  • Badanie i przekształcanie prototypów nauki o danych
  • Projektowanie i rozwijanie zaawansowanych systemów uczenia maszynowego
  • Badanie i wdrażanie najnowocześniejszych algorytmów i narzędzi ML
  • Tworzenie aplikacji uczenia maszynowego dostosowanych do konkretnych wymagań
  • Wybieranie odpowiednich zestawów danych i metod reprezentacji danych
  • Przeprowadzanie kompleksowych testów i eksperymentów z zakresu uczenia maszynowego
  • Dokładna analiza statystyczna i udoskonalanie na podstawie wyników testów
  • Szkolenie i ponowne szkolenie systemów w razie potrzeby w celu utrzymania wydajności
  • Rozszerzanie i doskonalenie istniejących bibliotek i frameworków ML
  • Śledzenie najnowszych osiągnięć i trendów w dziedzinie

Kwalifikacje i umiejętności

  • Udokumentowane doświadczenie jako Inżynier Uczenia Maszynowego lub w podobnej roli
  • Silne zrozumienie struktur danych, modelowania danych i architektury oprogramowania
  • Znajomość matematyki, prawdopodobieństwa, statystyki i algorytmów
  • Umiejętność pisania niezawodnego i wydajnego kodu w Pythonie, Javie i R
  • Znajomość frameworków uczenia maszynowego (takich jak Keras lub PyTorch) i bibliotek (jak scikit-learn)
  • Doskonale umiejętności komunikacyjne i praca w zespole
  • Wyjątkowe zdolności analityczne i rozwiązywania problemów

Jeśli jesteś gotowy, aby podnieść swoją karierę na wyższy poziom i pracować dla firmy myślącej przyszłościowo, aplikuj teraz na stanowisko Inżyniera AI/ML Pythona w Artmac w Irving/Dallas, TX.