Research Assistant (Deep Learning)

Stanowisko: Asystent Badawczy (Głębokie Uczenie) na Uniwersytecie Technologicznym Nanyang

Wprowadzenie:

Gotowy, aby zrewolucjonizować dziedzinę opieki zdrowotnej i medycyny? Kolegium Informatyki i Nauki o Danych (CCDS) na Uniwersytecie Technologicznym Nanyang poszukuje utalentowanego i zdeterminowanego Asystenta Badawczego, który dołączy do naszego pionierskiego zespołu w obszarze aplikacji głębokiego uczenia się w odkrywaniu leków, medycynie spersonalizowanej i opiece zdrowotnej.

Kluczowe obowiązki:

Jako Asystent Badawczy będziesz odgrywać kluczową rolę w projektowaniu i tworzeniu zaawansowanych modeli i algorytmów głębokiego uczenia, specjalnie dostosowanych dla aplikacji biomedycznych i opieki zdrowotnej.

Preferowane kwalifikacje:

Idealny kandydat będzie posiadać:

  • Licencjat z Informatyki, Uczenia Maszynowego, Inżynierii Chemicznej, Inżynierii Biomedycznej, Biochemii, Biologii lub Nauk Farmaceutycznych.
  • Doświadczenie w technikach Machine Learning/Deep Learning.
  • Rozległą wiedzę na temat Dużych Modeli Językowych.
  • Znaczące umiejętności programowania w Pythonie.

Profil kandydata:

Szukamy osób, które są pasjonatami wykorzystania sztucznej inteligencji do poprawy zdrowia ludzkiego i ratowania życia. Kandydaci powinni być chętni do współpracy w interdyscyplinarnym zespole złożonym z biomedycznych badaczy i specjalistów od AI.

Proces aplikacyjny:

Informujemy, że z wybranymi kandydatami skontaktujemy się w celu dalszej oceny.

O instytucji zatrudniającej:

Uniwersytet Technologiczny Nanyang jest na czele doskonałości edukacyjnej i badań technologicznych, zobowiązany do innowacji rozwiązań, które mają realny wpływ na świat. Dołącz do nas, aby być częścią zespołu, który przesuwa granice tego, co AI może osiągnąć w nauce medycznej.

Bądź katalizatorem zmian w dziedzinie medycyny dzięki AI i głębokiemu uczeniu. Czekamy na Twoją aplikację!