Inżynier Przetwarzania Obrazów Satelitarnych i Sztucznej Inteligencji

  • Full Time
Job expired!

Cześć! Osiągamy do ciebie spoza Ziemi.

My, Plan-S, jesteśmy największą prywatną jednostką w Turcji zajmującą się technologiami satelitarnymi i kosmicznymi. Naszą misją jest stworzenie najlepszego zespołu, będącego najbardziej śmiałą i wizjonerską grupą. Znajdujemy się w najpiękniejszym miejscu w mieście, w samym sercu działu badań i rozwoju.

Rozwijamy i konstruujemy małe satelity dla niskiej orbity ziemskiej, satelity geostacjonarne, a nawet małe statki kosmiczne na misje księżycowe i dalsze. Oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania satelitów jako usługi.

Wierzymy, że najtrudniejsze zadania i najważniejsze osiągnięcia można zrealizować tylko z najlepszymi. Jeśli uważasz się za jednego z najlepszych, gotowego do podjęcia największych wyzwań i chciałbyś kształtować nową przyszłość dla świata, dołącz do Plan-S!

Obowiązki

  • Rozwijanie algorytmów przetwarzania obrazów (L0 do L4, jak opisano w EOSDIS) dla zdjęć wykonanych przez wielospektralne kamery satelitarne,
  • Tworzenie algorytmów AI dla aplikacji do zdalnego wykrywania opartych na satelitach,
  • Projektowanie, dostosowywanie i wykorzystywanie modeli ML/DL,
  • Wsparcie działań kalibracyjnych przed i po uruchomieniu,
  • Pomoc w operacjach charakteryzacji zestawu matrycy optycznej,
  • Implementacja pipeline'u przetwarzania obrazów dla pojedynczego ładunku,
  • Aktualizowanie wiedzy na temat najnowszych trendów w ML/DL i raportowanie,
  • Praca we współpracy z inżynierami systemów, sprzętu i oprogramowania dla ciągłego doskonalenia pipeline'u przetwarzania obrazów.

Wymagania

  • Dyplom licencjata/magistra lub preferowane doktoratu z Elektrotechniki i Elektroniki, Informatyki lub innych powiązanych dziedzin z mocnymi podstawami w dziedzinie cyfrowego przetwarzania sygnałów,
  • Doświadczenie i znajomość aplikacji satelitarnego zdalnego wykrywania,
  • Zrozumienie i doświadczenie w tworzeniu, optymalizacji i wdrażaniu modeli ML/DL,
  • Rozległa wiedza i zrozumienie formacji obrazów, przetwarzania obrazów i komputerowego widzenia, statystycznego przetwarzania sygnałów,
  • Min. 3 lata doświadczenia w przetwarzaniu obrazów i computer vision,
  • Biegła znajomość C/C++, Pythona i Octave,
  • Doświadczenie z przynajmniej jednym z frameworków ML/DL, np. TensorFlow, PyTorch, etc.
  • Zrozumienie wpływu efektów geometrycznych i radiometrycznych na elektrooptyczne ładunki,
  • Znajomość i doświadczenie z systemem operacyjnym Linux, skryptami powłoki i kontrolą wersji oprogramowania (np. git, svn, etc.),
  • Doświadczenie z sprzętem do przetwarzania obrazów na pokładzie,
  • Znajomość i doświadczenie z geometrią multiview,
  • Doskonałe umiejętności czytania, pisania i mówienia w języku angielskim,
  • Samodzielność, proaktywność w poszukiwaniu najlepszego i najszybszego sposobu na podejmowanie właściwych decyzji.

Korzyści

  • Szanse na kształtowanie "Nowej Przestrzeni"
  • Świetne środowisko pracy, gdzie od pierwszego dnia można przejąć odpowiedzialności
  • Mocna kultura pracy i zespołu, promująca autonomię, samodyscyplinę i rozwój osobisty
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń
  • Szeroki pakiet dodatkowych świadczeń