Senior Analyst - Data Scientist

Job expired!

Przegląd firmy

Witamy w Metro Global Solution Center (MGSC), kluczowym podmiocie w ramach METRO, renomowanego hurtownika mogącego pochwalić się obrotem w wysokości €29,8 miliarda. Z operacjami w 31 krajach, 661 sklepach i wspaniałym zespołem 93 000 osób na całym świecie, METRO rozszerza swoje ekspertyzy na 34 narody w sektorze dystrybucji żywności. Strategicznie umiejscowione w Pune, Düsseldorfie i Szczecinie, MGSC doskonali świadczenie wsparcia w zakresie IT i operacji biznesowych na różnorodnych rynkach, przetwarzając ponad 18 000 transakcji dziennie. Nasza dziesięcioletnia obecność w Pune i Szczecinie wzbogaca nasze zaangażowanie w innowacje, satysfakcję klienta i zrównoważone rozwiązania. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

Dołącz do naszego zespołu

Szukamy dynamicznego Starszego Analityka - Data Scientista w celu wzmocnienia naszego zespołu analitycznego. Bazując w naszej centrali w Pune, Maharasztra, idealny kandydat będzie zagłębiał się w obszerne zbiory danych, aby wyciągnąć wnioski, rozwijać modele predykcyjne i kierować strategiami opartymi na danych, które wzmacniają naszą pozycję na rynku.

Główne obowiązki

  • Przeprowadzanie eksploracyjnej analizy danych w celu identyfikacji wzorców i trendów.
  • Tworzenie i wdrażanie modeli uczenia maszynowego oraz analiz predykcyjnych do rozwiązywania wyzwań biznesowych.
  • Rozwijanie rozwiązań AI dla odpowiednich zastosowań.
  • Zapewnianie jakości danych poprzez techniki przetwarzania wstępnego i transformacji danych.
  • Wizualizacja i raportowanie wyników danych do osób decyzyjnych w celu wspierania podejmowania decyzji.
  • Ścisła współpraca z jednostkami biznesowymi w celu dopasowania projektów danych do celów strategicznych.
  • Implementacja i utrzymanie modeli uczenia maszynowego na poziomie produkcyjnym z ciągłym monitorowaniem.

Wymagane umiejętności techniczne i funkcjonalne

  • Doświadczenie w dziedzinie eksploracji danych, statystyce i uczeniu maszynowym.
  • Biegłość w językach programowania takich jak R, Python, SQL, a potencjalnie także Scala lub Java.
  • Znajomość platform i narzędzi do przetwarzania Big Data, takich jak BigQuery, Vertex AI oraz technologie wizualizacji danych, takie jak Tableau i d3.js.
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z data science.
  • Silne podstawy akademickie z co najmniej licencjatem z informatyki, nauk danych, IT lub pokrewnych dziedzin.
  • Wyśmienite zdolności rozwiązywania problemów, komunikacji i zarządzania projektami.

W MGSC dołączysz do dynamicznego zespołu, który c