Senior Data Reporting Analyst (all genders)

Job expired!

Opis Firmy

Jako pionierska platforma dostaw lokalnych na świecie, misją Delivery Hero jest dostarczanie wyjątkowego, szybkiego i łatwego doświadczenia dostawy do Twoich drzwi w ponad 70 krajach. Napędzani technologią i zaprojektowani przez ludzi, jesteśmy jedną z największych platform technologicznych w Europie, umożliwiając twórcom dostarczanie wpływowych rozwiązań w ramach naszego ekosystemu. Nasze dynamiczne środowisko ceni różnorodność, inkluzywność i doskonałość. Dołącz do nas, gdy innowujemy i prowadzimy w przestrzeni dostaw.

Opis Stanowiska

Delivery Hero poszukuje Starszego Analityka ds. Raportowania Danych (wszystkie płcie) do zespołu People Analytics, tworząc niesamowite doświadczenia i wspierając decyzje oparte na danych.

O Zespole

Nasz zespół People Analytics jest odpowiedzialny za:

  • Infrastrukturę i Architekturę Danych Ludzi: Projektowanie, budowanie i utrzymanie architektury hurtowni danych (AWS lub BigQuery). Zwiększanie możliwości analitycznych poprzez integrację nowych systemów IT, przy jednoczesnym zapewnieniu zgodności z przepisami dotyczącymi prywatności danych.
  • Raportowanie: Definiowanie KPI dla ludzi i standardyzacja metodologii w zespołach lokalnych. Tworzenie zautomatyzowanych rozwiązań w Tableau (lub innych narzędziach BI) do raportowania i wizualizacji danych dotyczących ludzi oraz szkolenie użytkowników w celu poprawy adopcji i doświadczenia klientów.
  • Zaawansowana Analiza i Data Science: Interpretowanie znaczących wzorców danych, generowanie statystycznie solidnych spostrzeżeń i rekomendowanie lepszych strategii podejmowania decyzji. Rozwój modeli data science wspierających pewne decyzje przywódcze.

Misja i Kultura Zespołu

Zespół People Analytics ma na celu odkrywanie, interpretację i komunikowanie znaczących wzorców w danych dotyczących ludzi, umożliwiając seniorom podejmowanie decyzji opartych na danych, które poprawiają doświadczenie pracowników, wydajność biznesu i wartość dla klientów.

Długoterminowe Cele

Nasz zespół jest poświęcony:

  • Dostarczaniu globalnie spójnych raportów metrycznych o najwyższej jakości.
  • Zyskaniu holistycznego zrozumienia naszej globalnej siły roboczej.
  • Oferowaniu prostych, ale skutecznych rozwiązań złożonych wyzwań HR i biznesowych.
  • Integracji z codziennymi procesami decyzyjnymi w Delivery Hero.

Najważniejsze Aspekty Stanowiska

Jako Starszy Analityk ds. Raportowania Danych będziesz:

  • Współpracować z lokalnymi zespołami People Analytics, aby globalizować kluczowe metryki i zapewnić jedno źródło prawdy.
  • Zbierać wymagania od CHRO, lokalnych zespołów i partnerów ludzi, przekształcając je w plany działań.
  • Współtworzyć domenę danych dotyczących ludzi i pełnić rolę głównego kontaktu dla CHRO w kwestiach związanych z danymi ludzi.

Interesariusze

Rola ta obejmuje ścisłą współpracę z zespołami People Analytics, CHRO, liderami P&C, partnerami ds. ludzi i seniorami.

Wartość Stanowiska

Harmonizując podejmowanie decyzji przez P&C poprzez zglobalizowane metryki