Senior Data Scientist - (MMM Knowledge)

Dołącz do naszego zespołu jako Starszy Naukowiec Danych w Blend360

Przegląd firmy

W Blend360, firmie cenionej za jej osiągnięcia w zakresie stosowania nauk o danych do osiągania wyjątkowych rozwiązań biznesowych, jesteśmy zaangażowani w doskonałość w marketingu, analizie i technologii. Nasze podejście wykorzystuje moc danych i zastosowanych matematyk do rozwiązania skomplikowanych wyzwań biznesowych. Znani z nastawienia na rozwiązania i niezrównanej ekspertyzy, nasi specjaliści zawsze dostarczają zrównoważone wyniki o wysokim wpływie. Jeśli masz pasję do rozwiązywania trudnych problemów i jesteś napędzany przez wyniki, zapraszamy Cię, abyś dołączył swoje umiejętności do Blend360.

Opis stanowiska

Jako Starszy Naukowiec Danych ze specjalizacją w Modelowaniu Miksu Marketingowego (MMM), będziesz:

  • Współpracować z liderami praktyki i klientami w celu analizy specyficznych dla branży wyzwań biznesowych, umożliwiając rozwój wpływowych rozwiązań Data Science.
  • Projektować szczegółowe plany projektów, w tym kamienie milowe, harmonogramy, oceny ryzyka i strategie awaryjne.
  • Zapewniać zapewnienie jakości danych wejściowych i wynikowych Modelowania Miksu Marketingowego (MMM), przekształcając skomplikowane dane na operacyjne wnioski na różnych platformach, takich jak Excel i PowerPoint.
  • Zaangażowanie kluczowych interesariuszy, odpowiadając na zapytania przy użyciu zaawansowanej analizy danych, przy wsparciu naszego zespołu ekspertów MMM.
  • Obsługiwać różnorodne zestawy danych, wykorzystując SQL, Spark i technologie chmurowe, aby budować solidne narzędzia analityczne śledzące i poprawiające wskaźniki wydajności biznesowej, takie jak pozyskiwanie klientów i efektywność operacyjna.
  • Wykonywać dokładne czyszczenie danych, kontrole jakości, integrację i analizę w celu wyprowadzenia wniosków informujących decyzje strategiczne.
  • Rozwijać, trenować i implementować modele predykcyjne oraz algorytmy uczenia maszynowego, dokumentując metodologie i wynik dla prezentacji klienta.
  • Wspierać integrację tych modeli w ramach architektur klienta, zwiększając ich możliwości operacyjne.

Kwalifikacje

Poszukujemy kandydatów z:

  • Tytułem magistra w dziedzinie statystyki, matematyki, analizy danych lub pokrewnym polu.
  • Co najmniej 2 lata zaawansowanego doświadczenia w Data Science, w tym modelowanie predykcyjne, uczenie maszynowe i różne formy analizy statystycznej.
  • Wyjątkowe umiejętności w SQL, Pythonie i Excelu, wraz z dobrym zrozumieniem formatów i mechaniki danych MMM.
  • Udowodnione doświadczenie w wdrażaniu modeli uczenia maszynowego z Jupyter Notebooks do środowisk produkcyjnych.
  • Zdolność