Starszy Inżynier, Rurociąg Danych

  • Full Time

Szukamy doświadczonego starszego inżyniera data pipeline, który skonstruuje solidne, dużoskalowe procesy przetwarzania i transformacji danych dla naszego zespołu Data Pipelines w ramach naszej Data Platform.

Data Platform tworzy skalowalną platformę obliczeniową korzystaną przez całą firmę, pozwalającą różnym zespołom na dostęp do danych, automatyczną ekstrakcję wartościowych metryk z danych i przeprowadzanie różnorodnych analiz ad hoc. Przetwarzamy dane na skalę petabajtową i dostarczamy niezbędne funkcje umożliwiające rozwój niezawodnych pojazdów autonomicznych (AV), umożliwiając różnym badaczom i inżynierom zrozumienie, jak AV wykonuje różne zadania i scenariusze w rzeczywistym świecie lub w środowiskach symulowanych. Zespół Data Pipelines jest odpowiedzialny za budowę automatycznych pipeline'ów dla ekstrakcji informacji z danych, transformacji danych do formatów zjadliwych dla usług downstream i budowy interfejsów ułatwiających dostęp do danych.

Obowiązki

  • Projektowanie, tworzenie i utrzymanie skalowalnych data pipeline w infrastrukturze chmurowej
  • Konstrukcja interfejsów ułatwiających samodzielne tworzenie data pipelines
  • Pisanie wysokiej jakości, utrzymywalnego kodu
  • Pomoc w projektowaniu systemów na wysokim poziomie i przeglądach kodu
  • Komunikacja z interesariuszami i kierownikami zespołów w celu definiowania wymagań systemowych
  • Branie na siebie dużej odpowiedzialności i posiadania zaangażowania w mentoring

Wymagania

  • 5+ lat doświadczenia zawodowego jako inżynier danych lub data pipeline
  • Licencjat lub magisterium z informatyki lub pokrewnego pola
  • Ekspertyza w programowaniu w Pythonie i SQL
  • Doświadczenie z obliczeniami na dużą skalę
  • Znajomość usług i rozwiązań AWS
  • Umiejętność pisania i mówienia
  • Komfortowe funkcjonowanie w szybko zmieniającym się środowisku, charakteryzującym się ciągłym dostarczaniem

Dodatkowe kwalifikacje (nie wymagane)

  • Doświadczenie z Docker, Kubernetes, Ansible i Terraform
  • Doświadczenie z projektem i architekturą systemów rozproszonych
  • Doświadczenie z monitorowaniem infrastruktury
  • Doświadczenie w pracy z zespołami deweloperskimi o zróżnicowanej strukturze
  • Doświadczenie z mikroserwisami

Dlaczego do nas dołączyć?

  • Praca z najnowocześniejszymi technologiami
  • Elastyczne korzyści
  • Nieograniczona polityka urlopu
  • Zasiłek na dojazd
  • Kontrakt medyczny i ubezpieczneniowy
  • Pokrycie kosztów dentysty
  • 8-tygodniowy urlop ojcowski

O nas

Motional stawia na bezpieczne, niezawodne i dostępne pojazdy bez kierowcy.

Nasz zespół komercjalizuje autonomiczny system klasy światowej. Motional jest odpowiedzialne za niektóre z najważniejszych postępów w branży w ostatniej dekadzie, w tym za pierwszą w pełni autonomiczną podróż przez cały kraj w USA, uruchomienie pierwszego na świecie pilotażu robo-taxi i obsługę najdłużej działającej floty publicznych robo-taxi na świecie. Motional powstało strategicznie z Hyundai Motor Group - jednego z największych producentów pojazdów, oferujących rozwiązania w zakresie inteligentnej mobilności oraz globalnego lidera technologii Aptiv w zakresie zaawansowanego bezpieczeństwa, elektryfikacji i łączności pojazdów. Zasadniczo zmieniamy sposób poruszania się ludzi.

Nasza siedziba główna znajduje się w Bostonie, mamy także oddziały w USA i Azji. Więcej informacji można znaleźć na www.Motional.com oraz na naszych stronach na Twitterze, LinkedIn, Facebooku, Instagramie oraz YouTube.

Motional to firma technologiczna zajmująca się technologią bezzałogowej jazdy i sprawiająca, że pojazdy autonomiczne stały się bezpieczne, niezawodne i dostępne. Nasza główna zasada to zawsze stawianie ludzi na pierwszym miejscu.

Zajmujemy się nie tylko budową samochodów bez kierowców; naszym celem jest tworzenie bezpieczniejszych dróg, zapewnianie sprawiedliwszych opcji transportowych i przekształcanie naszych społeczności w lepsze miejsca do życia, pracy i nawiązywania kontaktów. Jesteśmy zespołem inżynierów, badaczy, innowatorów, marzycieli i wykonawców, którzy rozwijają technologię, która ma potencjał przekształcić sposób, w jaki się poruszamy.

Przemyślane i istotne.

Tworzymy przełomową technologię, która będzie rewolucjonizować transport. Aby to zrobić skutecznie, musimy projektować z myślą o wszystkich w naszych miastach i tych na naszych drogach. Wierzymy w promowanie postępowej, globalnej kultury, która jest różnorodna, włączająca i zapewnia, że ludzie są cenieni na każdym szczeblu organizacji. Różnorodność poszerza nasze perspektywy; jest to nie tylko dobre dla naszego biznesu, jest to odpowiednia rzecz do zrobienia.

Skalowanie, a nie startup.

Nasz zespół jest odpowiedzialny za niektóre z najważniejszych postępów w branży, w tym za pierwszą pełną autonomiczną podróż przez całe Stany Zjednoczone, uruchomienie pierwszego na świecie pilotażu robo-taxi i obsługę najdłużej działającej floty publicznych robo-taxi na świecie. Jesteśmy zdeterminowani do skalowania; w miarę jak zmierzamy ku komercjalizacji naszej technologii, potrzebujemy członków zespołu, którzy są gotowi przyjąć zmianę i stawić czoła wyzwaniom.

Utworzony w joint venture pomiędzy Hyundai Motor Group i Aptiv, Motional zasadniczo zmienia sposób, w jaki ludzie poruszają się przez swoje życie. Nasza siedziba główna znajduje się w Bostonie, mamy oddziały w USA i Azji. Więcej informacji można znaleźć na www.Motional.com oraz na naszych stronach na Twitterze, LinkedIn, Facebooku, Instagramie oraz YouTube.

Motional AD Inc. jest pracodawcą szanującym zasady równego traktowania. Obchodzimy różnorodność i jesteśmy zobowiązani do tworzenia środowiska, które jest inkluzywne dla wszystkich pracowników. Aby zgodzić się z prawem federalnym, bierzemy udział w programie E-Verify. Wszyscy nowo zatrudnieni pracownicy są sprawdzani za pośrednictwem tego elektronicznego systemu stworzonego przez Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Administrację Ubezpieczeń Społecznych w celu weryfikacji ich tożsamości i uprawnienia do pracy.