Senior Machine Learning Engineer (Modeling), Risk

Job expired!

Opis firmy

Od naszego powstania w 2009 roku, Block – wcześniej znany jako Square – jest na czele innowacji w handlu. Zaczęliśmy od umożliwienia każdemu łatwego przyjmowania płatności, zapewniając, że żadna sprzedaż nigdy nie zostanie przegapiona. Z biegiem lat zauważyliśmy, że sprzedawcy napotykają przeszkody z powodu przestarzałych, chaotycznych narzędzi i systemów, które nie integrują się bezproblemowo.

O roli

Szukamy wysoko wykwalifikowanego Starszego Inżyniera Uczenia Maszynowego (Modelowanie), który dołączy do naszego zespołu ds. Ryzyka. W tej kluczowej roli, będziesz odpowiedzialny za opracowywanie solidnych modeli uczenia maszynowego w celu wzmocnienia naszych zdolności oceny ryzyka. Będziesz ściśle współpracować z naukowcami danych, menedżerami produktowymi i inżynierami, aby identyfikować i łagodzić potencjalne ryzyka w naszych produktach finansowych.

Kluczowe obowiązki:

  • Projektowanie i wdrażanie modeli uczenia maszynowego do wykrywania oszustw i zarządzania ryzykiem
  • Współpraca z zespołami międzyfunkcyjnymi w celu zrozumienia wymagań biznesowych i przekształcenia ich w specyfikacje techniczne
  • Ocena wydajności modeli i zapewnienie ich skalowalności oraz niezawodności
  • Aktualizowanie wiedzy na temat najnowszych osiągnięć w dziedzinie uczenia maszynowego i technik oceny ryzyka

Kwalifikacje:

  • Udokumentowane doświadczenie w uczeniu maszynowym, szczególnie w modelowaniu i ocenie ryzyka
  • Znajomość Python, R lub innych odpowiednich języków programowania
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i zdolność do pracy w szybkim tempie
  • Efektywne umiejętności komunikacyjne umożliwiające współpracę z różnorodnym zespołem

Dlaczego warto do nas dołączyć?

W Block będziesz częścią dynamicznego i innowacyjnego zespołu, który redefiniuje świat handlu. Oferujemy współpracujące środowisko pracy, możliwości rozwoju zawodowego oraz szansę na realny wpływ na branżę.

Gotowy, aby wprowadzić zmiany? Aplikuj już teraz, aby dołączyć do Block jako Starszy Inżynier Uczenia Maszynowego (Modelowanie), ds. Ryzyka.