Senior Snowflake Data Engineer

Dołącz do naszego nagradzanego zespołu jako starszy inżynier danych Snowflake w Blend360

Opis Firmy

W Blend360 jesteśmy dynamicznym zespołem, który jest pionierem w dziedzinie Data Science i Inżynierii Danych. Rozpoznani licznych nagrodami, specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań z zakresu Data Science, Inżynierii Danych oraz BI dla naszych klientów z listy Fortune 500. Pozycjonując się na czele analizy danych, danych i technologii, nasza firma jest na ścieżce wzrostu, stymulując innowacje na każdym kroku.

Obecnie poszukujemy utalentowanego Dyrektora Inżynierii Danych do prowadzenia kluczowych projektów i napędzania rozwoju nowoczesnych rozwiązań opartych na danych wspólnie z naszym zręcznym zespołem inżynierów danych.

Opis Stanowiska

Jako kluczowy członek naszego działu Inżynierii Danych, będziesz odgrywać istotną rolę w orchestracji wyjątkowych wyników dla naszych klientów. Poświęcając dużo czasu na zadania praktyczne, będziesz ściśle współpracować ze swoim zespołem nad architekturą, projektowaniem, implementacją i optymalizacją rozwiązań danych. Twoja wiedza specjalistyczna pomoże w migracji, dostarczaniu i skalowaniu rozwiązań danych w chmurze, opracowywaniu potoków danych i ulepszaniu narzędzi analitycznych z wykorzystaniem wiodących technologii takich jak AWS, Azure, GCP, Spark i Hadoop.

Kluczowe Obowiązki

Dołącz do Blend360, gdzie będziesz:

  • Inżynierować potoki danych, aby ułatwić przemieszczanie i transformację danych z różnorodnych źródeł do magazynów danych.
  • Poprawiać jakość, niezawodność i skalowalność naszej infrastruktury danych.
  • Optymalizować procesy i przechowywanie danych dla lepszej wydajności i efektywności kosztowej.
  • Intensywnie współpracować z naukowcami danych, analitykami i innymi interesariuszami, aby dostosować rozwiązania do ich wymagań.
  • Monitorować i diagnozować potoki danych, aby zapewnić optymalną wydajność.
  • Być na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w dziedzinie inżynierii danych oraz inkorporować te postępy, aby wzmocnić nasze możliwości danych.

Kwalifikacje

Idealny kandydat będzie miał:

  • Stopień licencjata z informatyki, inżynierii oprogramowania lub pokrewnych dziedzin.
  • Ponad 5 lat doświadczenia w inżynierii danych lub na podobnym stanowisku.
  • Mocne umiejętności programowania w Pythonie, Scali lub Java.
  • Zaawansowane umiejętności SQL z solidnym zrozumieniem hurtowni danych SQL.
  • Doświadczenie z dużymi frameworkami danych takimi jak Hadoop, Spark lub Hive.
  • Udowodnione umiejętności z zakresu chmury i platform przetwarzania danych takich jak AWS, Azure lub G