Senior Software Engineer - Machine Learning Platform

Opis stanowiska: W Remitly mamy misję transformacji życia poprzez świadczenie niezawodnych usług finansowych na całym świecie. Założeni w 2011 roku, jesteśmy zaangażowani w zaspokajanie finansowych potrzeb naszej międzynarodowej klienteli poprzez ciągłe innowacje i rozszerzanie naszej oferty usług. Nasze działania koncentrują się na wywieraniu trwałego wpływu na globalny krajobraz finansowy oraz na poprawie życia milionów osób. Nasz prosperujący zespół liczy ponad 2,700 poświęconych pracowników na całym świecie, którzy rozwijają swoje kariery, jednocześnie tworząc znaczące powiązania z naszymi klientami.

Dołącz do naszego zespołu platformy uczenia maszynowego (ML) jako Starszy Inżynier Oprogramowania w naszym biurze w Seattle. Nasza platforma obejmuje szeroki zakres rozwiązań ML, w tym magazyny cech, systemy obsługiwania modeli w czasie rzeczywistym, eksplorację danych i systemy szkoleniowe w dynamicznym ekosystemie Remitly. W tej kluczowej roli będziesz miał decydujący wpływ na poprawę jakości i dostępności cech napędzających nasze modele ML, współpracując ściśle z naukowcami danych, inżynierami ML oraz różnymi innymi zespołami. To stanowisko raportuje bezpośrednio do Menadżera Inżynierii Platformy Uczenia Maszynowego.

  • Tworzenie systemów produkcyjnych zarówno dla wyników pochodzących z danych w czasie rzeczywistym, jak i wsadowych.
  • Współpraca z ekonomistami, analitykami i inżynierami w celu innowacji produktów i strategii dla naszego silnika cenowego.
  • Projektowanie i ulepszanie architektury naszych ram ML dotyczących cech, szkolenia i systemów obsługiwania.
  • Wprowadzanie znaczących ulepszeń w finansowym bilansie Remitly poprzez zaawansowane rozwiązania ML.
  • Optymalizacja naszej platformy ML w celu zapewnienia wyjątkowej dostawy produktów danych w całej organizacji.
  • Minimum 4 lata doświadczenia w pracy z danymi wspierającymi modele uczenia maszynowego.
  • Udowodniona wiedza specjalistyczna w systemach przetwarzania danych na dużą skalę, takich jak Apache Spark i Flink.
  • Silna znajomość koncepcji magazynów cech, w tym praktyczne doświadczenie w ich budowaniu i utrzymywaniu.
  • Praktyczne doświadczenie w opracowywaniu modeli ML w celu rozwiązania rzeczywistych problemów przemysłowych.
  • Doświadczenie w zarządzaniu magazynami cech ML i autonomicznymi procesami szkolenia i walidacji.

Początkowe wynagrodzenie bazowe dla tego stanowiska mieści się w przedziale od 180,000 do 225,000 dolarów. Oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia, oferujemy udziały jako część naszego całkowitego wynagrodzenia, odzwierciedlając nasze zaangażowanie w włączanie pracowników w sukces naszej firmy. Szczegółowe informacje na temat naszych świadczeń zdrowotnych, ubezpieczenia na życ