Starszy Inżynier Testów Oprogramowania - Big Data, Python

  • Full Time
Job expired!

Opis firmy

Visa to globalny lider w dziedzinie płatności cyfrowych, przetwarzający ponad 215 miliardów transakcji płatniczych rocznie wśród klientów, handlowców, instytucji finansowych i podmiotów rządowych, w ponad 200 krajach i terytoriach. Naszą misją jest łączenie świata poprzez najbardziej innowacyjną, wygodną, niezawodną i bezpieczną sieć płatności, wyzwalając moc dla jednostek, firm i gospodarek do rozwoju.

Dołączenie do Visa oznacza stanie się częścią społeczności skoncentrowanej na celach i poczuciu przynależności - gdzie Twoje osobiste rozwijanie ma priorytet, Twoja tożsamość jest ceniona, a Twoja praca naprawdę robi różnicę. Wierzymy, że włączające się gospodarki mają moc do poprawy życia wszystkich, wszędzie. Praca, którą wykonujesz, wpłynie bezpośrednio na miliardy ludzi na całym świecie, pomagając odblokować dostępność finansową i kształtując przyszłość transakcji pieniężnych.

Dołącz do Visa: Sieć pracująca dla każdego.

Opis pracy

Kluczowe obowiązki:

  • Przekształcaj wymagania biznesowe w znaczące przypadki testowe, plany testów, automatyzację testów i wykonanie testów.
  • Rozwijać i implementować strategie, plany i scenariusze testów oparte na metodologiach Agile.
  • Tworzyć i wykonywać szczegółowe, kompleksowe i dobrze zorganizowane plany i przypadki testów.
  • Identyfikować, analizować i dokumentować problemy z funkcją programu, wyjściem lub zawartością.
  • Organizować harmonogramy testów lub strategie zgodnie z zakresem projektu lub datami dostawy.
  • Projektowanie, rozwijanie i utrzymanie zautomatyzowanych skryptów testowych za pomocą Pythona, skryptów powłoki, SQL-a i innych odpowiednich technologii.
  • Udział w przeglądach projektów produktów, aby wnosić wkład w funkcjonalne wymagania, projekty produktów, harmonogramy czy potencjalne problemy.
  • Praca razem z inżynierami ds. danych, aby zrozumieć modele danych, schematy i przepływ danych i ustalić odpowiednie strategie testowe.
  • Monitorowanie działań mających na celu rozwiązanie problemów z błędami i śledzenie wskaźnika sukcesu.
  • Rozwijać programy testowe, które obejmują obszary takie jak wpływ na bazę danych, scenariusze oprogramowania, testy regresji, testy negatywne, ponowne testy błędów czy użyteczność.
  • Wykonywanie analiz historycznych wyników testów i sugerowanie ulepszeń.
  • Zarządzanie User Acceptance Testing (UAT), nadzorowanie sesji UAT i ułatwianie przekazania UAT do klientów lub użytkowników biznesowych.

To stanowisko jest hybrydowe, co pozwala pracownikom na przemienną pracę zdalną i w biurze. Od pracowników na stanowiskach hybrydowych oczekuje się, że będą pracować w biurze przez 2-3 ustalone dni w tygodniu (zgodnie z decyzją kierownictwa/miejscem). Ogólnym oczekiwaniem jest, że personel jest obecny w biurze w 50% lub więcej czasu, w zależności od potrzeb biznesowych.

Kwalifikacje

• Licencjat z dziedziny informatyki, systemów informacyjnych lub pokrewnych.
• Ugruntowane doświadczenie jako inżynier ds. rozwoju oprogramowania w testach (SDET) z naciskiem na inżynierię danych.
Znajomość Pythona, skryptów powłoki i SQL.
Doświadczenie związane z platformami danych (np. Hadoop, Spark, Hive)
• Biegłość w narzędziach do śledzenia i generowania raportów o błędach.
• Silne umiejętności rozwiązywania problemów i dbałość o szczegóły.
• Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz pracy zespołowej.
• Zdolność do przekształcania wymagań biznesowych w specyfikacje techniczne.
• Doświadczenie w zarządzaniu User Acceptance Testing (UAT) i prowadzeniu przejść UAT.

Mile widziane:
• Znajomość ciągłej integracji i ciągłego dostarczania (CI/CD) oraz testowania sterowanego rozwojem (TDD).
• Znajomość metodologii Agile/Scrum.
• Doskonałe umiejętności kolaboracji do angażowania zainteresowanych stron projektu i użytkowników biznesowych podczas UAT.
• Silne umiejętności analityczne do zrozumienia potrzeb biznesu i przekształcenia ich w wymagania techniczne.
• Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla użytkowników biznesowych, aby skutecznie prowadzić UAT.

Dodatkowe informacje

Visa jest pracodawcą, który zapewnia równość szans. Wszyscy kwalifikujący się kandydaci otrzymają rozpatrzenie ofert pracy bez dyskryminacji ze względu na rasę, kolor skóry, religię, płeć, pochodzenie narodowe, orientację seksualną, tożsamość płciową, niepełnosprawność lub status weterana. Visa weźmie pod uwagę zatrudnienie osób z przeszłością kryminalną zgodnie z wytycznymi EEOC i obowiązującym prawem lokalnym.