Sr. Business Intelligence Engineer, Supply Chain

Dołącz do naszego dynamicznego zespołu ds. łańcucha dostaw w UE jako starszy inżynier inteligencji biznesowej!

Przegląd firmy

W Amazon aspirujemy do miana najbardziej ukierunkowanej na klienta firmy na świecie. Nasz sektor Realizacji Zamówień rozszerza się, stając się jednocześnie większy i bardziej skomplikowany. Dołącz do pioniera globalnej e-commerce i innowacji, zaangażowanego w doskonałość i przyszłościowe rozwiązania.

Podsumowanie roli

Jako starszy inżynier inteligencji biznesowej w grupie łańcucha dostaw UE, będziesz napędzać rozwój produktu i jego usprawnienia we współpracy z naszymi zespołami Technologii Optymalizacji Łańcucha Dostaw (SCOT). Ta kluczowa rola łączy obowiązki z zakresu Inżynierii Inteligencji Biznesowej (BIE) i Zarządzania Projektami (PM) i jest fundamentalna dla naszej strategicznej misji polegającej na zwiększaniu precyzji zapasów, automatyzacji i efektywności operacyjnej.

Kluczowe obowiązki

  • Prowadzenie dogłębnych analiz danych, aby dostarczać informacji opartych na danych dla rozwoju produktu i ulepszeń modelu.
  • Współpraca z interesariuszami technologicznymi i wewnętrznymi partnerami w całej Europie w celu kształtowania wizji produktu i planu rozwoju.
  • Projektowanie i wdrażanie zautomatyzowanych rozwiązań BI dla spójnego raportowania i bieżącej diagnostyki produktu.
  • Utrzymywanie wysokich standardów jakości danych i dostępności w zgodzie z naszą ogólną Strategią Produktu.

O zespole

Zespół ds. rozwoju produktu S&OP koncentruje się na trzech głównych celach:

  1. Utrzymanie i rozwiązywanie problemów istniejących produktów.
  2. Ulepszanie produktów rok do roku poprzez innowacyjne funkcje.
  3. Tworzenie nowych produktów wewnętrznych w celu ciągłego ulepszania naszych operacji.

Preferowane lokalizacje

Aktywnie poszukujemy kandydatów do dołączenia do naszego zespołu w Luksemburgu, LUX.

Podstawowe kwalifikacje

  • Doświadczenie w pracy z dużymi zestawami danych i złożonymi strukturami danych.
  • Silne podstawy w projektowaniu eksperymentów, analizie statystycznej i optymalizacji przepływów danych.
  • Umiejętności w zakresie korzystania z technologii AWS i skryptowania w celu automatyzacji (np. Python, zaawansowany SQL).
  • Ekspertyza w dziedzinie eksploracji danych, nauki o danych i technik uczenia maszynowego.
  • Udowodniona umiejętność tworzenia potężnych narracji wizualnych z danych za pomocą narzędzi takich jak Tableau lub QuickSight.

Preferowane kwalifikacje

  • Wykazana umiejętność komunikowania skomplikowanych wyników analizy do wyższego kierownictwa.
  • Doświadczenie w prowadzeniu projekt