Staff Back-end Engineer (Recommendations)

Dołącz do Naszego Zespołu: Zrewolucjonizuj E-commerce z Zespołem Rekomendacji Coupang

Przegląd Zespołu
Zespół Rekomendacji w Coupang jest na czele ulepszania doświadczeń e-commerce. Specjalizujemy się w rekomendacjach powiązanych produktów, spersonalizowanych bramach, rankingu widgetów oraz jakości recenzji produktów. Ten szybko rozwijający się obszar skupia się na wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii z zakresu uczenia maszynowego i głębokiego uczenia, aby pomóc klientom w znajdowaniu najlepszych produktów. Inwestujemy również w spersonalizowane bramy, aby stworzyć najwyższej klasy doświadczenia odkrywcze w e-commerce. Nasze wysoce skalowalne systemy są zaprojektowane w celu spełnienia rosnących wymagań biznesowych i poprawy zaangażowania klientów.

O roli:
Jako Backend Engineer ds. Rekomendacji, będziesz odgrywać kluczową rolę w projektowaniu, rozwijaniu i utrzymywaniu ekosystemu Rekomendacji Coupang od początku do końca. To obejmuje nasz system rankingu online, przepływy danych dla generowania kandydatów i cech oraz nasz system serwowania treści. Współpraca z zespołem z Doliny Krzemowej jest niezbędna dla wspólnego posiadania. Zarządzaj kontrolowanymi eksperymentami w celu weryfikacji i wprowadzania nowych funkcji, które poprawiają doświadczenie klienta.

Kluczowe obowiązki:

  • Zarządzanie i nadzorowanie usługi Rekomendacji, kluczowego elementu zapewniającego satysfakcję klienta w Coupang.
  • Bliska współpraca z zespołem z Doliny Krzemowej w celu współtworzenia światowej klasy systemu rekomendacji.
  • Współpraca z menedżerami produktu, projektantami i innymi zespołami w celu stworzenia płynnego doświadczenia użytkownika.
  • Przywództwo w wszystkich etapach rozwoju produktu, od ideacji po wydanie, w tym szybkie prototypowanie i testy A/B.
  • Wniesienie wyjątkowych umiejętności programistycznych w celu opracowania innowacyjnych, konsumenckich produktów mobilnych.
  • Mentorowanie i kierowanie inżynierami w zespole.

Kwalifikacje:

  • Licencjat z informatyki, inżynierii komputerowej, inżynierii elektrycznej/elektroniki, matematyki lub ekwiwalent.
  • 5+ lat doświadczenia w branży z systemami rozproszonymi, magazynami transakcyjnymi i programowaniem systemowym.
  • 5+ lat doświadczenia w podstawowych algorytmach, projektowaniu systemów i dużych systemach rozproszonych.
  • 5+ lat doświadczenia w programowaniu w C++, Java, Pythonie lub Scali.
  • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu platformami API skierowanymi do użytkowników końcowych oraz odpowiednimi systemami zaplecza danych.
  • Silne umiejętności komunikacyjne.

Preferowane kwalifikacje:

  • Biegła znajomość języka koreańskiego.
  • Tytuł magistra informatyki, inżynierii komputerowej lub pokrewnych dziedzin.
  • Doświadczenie przemysłowe w systemach serwowania online na dużą skalę.
  • Ekspertyza w pisaniu solidnego i wydajnego kodu w Jawa, w tym testów jednostkowych i integracyjnych.
  • Doświadczenie z systemami przetwarzania rozproszonego, takimi jak EMR, Spark, Hive, lub równoważnymi frameworkami big data.
  • Znajomość systemów przetwarzania strumieniowego, takich jak Kafka, Storm, Spark-Streaming,