Naukowiec Danych w Zespole

  • Full Time

Istniejemy, aby zadziwiać naszych klientów. Kiedy słyszymy od naszych klientów: "Jak mogliśmy kiedykolwiek żyć bez Coupang?", wiemy, że jesteśmy na właściwej drodze. Urodzoni z obsesji na punkcie ułatwiania zakupów, jedzenia i życia, wspólnie rewolucjonizujemy wielomiliardowy przemysł e-commerce. Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw e-commerce, cieszącym się dominującą reputacją w handlu południowokoreańskim.

Jesteśmy dumni, że posiadamy najlepsze z obu światów - kulturę startupu z zasobami dużego, globalnego, publicznego przedsiębiorstwa. To zmusza nas do ciągłego rozwoju i uruchamiania nowych usług w tym samym tempie, co od momentu naszego powstania. Jesteśmy przedsiębiorczy, otoczeni szansami na prowadzenie nowych inicjatyw i innowacji. W Coupang jesteśmy odważnymi i ambitnymi jednostkami, które lubią brać sprawy w swoje ręce i wpływać na rzeczywistość. W Coupang każdego dnia doświadczysz osobistego rozwoju, razem ze swoimi kolegami, zespołem i firmą.

Nasza misja kształtowania przyszłości handlu jest rzeczywista. Przesuwamy granice możliwości, aby rozwiązywać problemy i łamać tradycyjne kompromisy. Dołącz do Coupang już teraz, aby doświadczyć epickiej podróży w tym nieprzerwanym, wysoko technologicznym i hiper-połączonym świecie.

Opis stanowiska

Nasz zespół Search Analytics ściśle współpracuje z zespołem produktowym Search. Naszym celem jest napędzanie wzrostu doświadczeń związanych z wyszukiwaniem i odkrywaniem w Coupang poprzez wgląd oparty na danych. Jesteśmy zespołem kreatywnych rozwiązywaczy problemów z pasją do dostarczania innowacyjnych rozwiązań biznesowych i produktowych. Wykorzystujemy big data, aby kierować decyzjami dotyczącymi produktów, dostarczać wglądy, metryki i tablice wskaźników, aby zwiększyć zaangażowanie w wyszukiwanie, zatrzymać klientów i budować długoterminowe zaufanie do klientów.

Biorąc pod uwagę, że wyszukiwanie i odkrywanie generuje większość przychodów dla jednej z największych i najszybciej rozwijających się platform e-commerce na świecie, możliwości, jakie daje zespół Search Analytics w Coupang dla ambitnego naukowca zajmującego się danymi, są nieograniczone.

Obowiązki

  • Współpraca z wielofunkcyjnym kierownictwem produktowym w celu identyfikowania możliwości produktowych, kierowania priorytetyzacją, wspierania realizacji i pomiaru dla zespołu produktowego Search and Discovery

  • Badanie dużych, strukturyzowanych i nieustrukturyzowanych zbiorów danych; rozwijanie kompleksowej analizy i wglądów, aby poinformować o wizji dla zespołu produktowego

  • Tworzenie i rozwijanie głównych wskaźników biznesowych, tworzenie perspektywicznych, zautomatyzowanych tablic wskaźników i wizualizacji danych, aby śledzić je i czerpać użyteczne wglądy biznesowe

  • Projektowanie i przeprowadzanie eksperymentów w celu testowania nowych hipotez, aby poprawić modele wyszukiwania i rekomendacji

  • Budowanie przekonujących narracji; dostarczanie logicznych rekomendacji; podejmowanie poinformowanych działań

  • Komunikowanie wyników do starszych liderów i promowanie decyzji biznesowych opartych na danych

Podstawowe kwalifikacje

  • Tytuł licencjata w dziedzinie ilościowej - informatyka, matematyka, inżynieria lub pokrewne dziedziny

  • 5-7 lat doświadczenia zawodowego związanego z ilościową analizą danych

  • Doświadczenie z bazami danych z zaawansowanymi umiejętnościami SQL lub podobnymi (Hadoop-Hive); doświadczenie z złożonymi i dużymi zestawami danych

  • Znajomość pracy z danymi i analizy statystycznej (np. analiza kohort, analiza kampanii, testy A/B)

  • Doświadczenie z narzędziami do wizualizacji danych takimi jak Tableau

  • Umiejętność efektywnego komunikowania informacji do różnych grup na różnych poziomach

  • Gotowość do głębokiego zrozumienia danych i zastosowania kreatywnego myślenia i umiejętności rozwiązywania problemów

  • Samodzielność i inicjatywa w podejmowaniu działań

  • Wyjątkowy gracz zespołowy z nastawieniem na klienta

Preferowane kwalifikacje

  • Stopień magistra lub doktora w dziedzinie ilościowej: statystyka, badania operacyjne, informatyka, inżynieria, matematyka stosowana, ekonomia, itp.

  • Doświadczenie w manipulowaniu danymi na dużą skalę

  • Doświadczenie z wnioskowaniem przyczynowym

  • Doświadczenie z Hadoopem lub innymi paradygmatami MapReduce, oraz związane z nimi języki takie jak Pig, Hive, itp.

  • Świetne umiejętności komunikacyjne, zdolność do syntezowania, upraszczania i wyjaśniania skomplikowanych problemów różnym typom odbiorców, w tym kadrze kierowniczej

Wynagrodzenie i świadczenia

Nasze wynagrodzenie uwzględnia koszt pracy w kilku rynkach geograficznych w USA. W Coupang twoja płaca podstawowa stanowi jedną część twojego wynagrodzenia.

Wynagrodzenie podstawowe dla tego stanowiska wynosi od 138 000 USD/rok w naszym najniższym rynku geograficznym do 297 000 USD/rok w naszym najwyższym rynku geograficznym. Wynagrodzenie jest uzależnione od różnych czynników, takich jak lokalizacja rynku i wiedza, umiejętności oraz doświadczenie związane z pracą.

Podstawowy opis wszystkich świadczeń:

  • Ubezpieczenie medyczne / dentystyczne / na okulary / na życie, AD&D
  • Konta na elastyczne wydatki (FSA) i konta oszczędnościowe na zdrowie (HSA)
  • Ubezpieczenie na wypadek długotrwałej niezdolności do pracy / krótkotrwałej niezdolności do pracy
  • Program pomocy dla pracowników (EAP)
  • Plan 401K z dopłatą firmy
  • 18-21 dni płatnego urlopu (PTO) w roku w zależności od stażu pracy
  • 12 dni świątecznych
  • Płatny urlop macierzyński
  • Świadczenia przed podatkową na dojazdy
  • MTV - [Bezpłatna] Stacja ładowania samochodów elektrycznych

Podstawowy opis innych świadczeń

"Inne świadczenia" obejmują, ale nie są ograniczone do, bonusów, udziałów w kapitale, lub innych form wynagrodzenia oferowanych zatrudnionej osobie, oprócz ich ustalonego wynagrodzenia lub skali płac.

Coupang jest pracodawcą równych szans. Wszyscy kandydaci spełniający wymagania otrzymają równą szansę na zatrudnienie bez względu na rasę, kolor skóry, religię, płeć, pochodzenie narodowe, wiek, status niezdolności do pracy, genetykę, status weterana, orientację seksualną, tożsamość płciową lub wyrażanie, lub jakąkolwiek inną cechę chronioną przez federalne, stanowe lub lokalne prawa. Coupang jest również oddany idei zapewnienia bezpiecznego środowiska pracy dla swoich pracowników i swoich konsumentów. Jako warunek zatrudnienia, Coupang wymaga od pracowników pełnego zaszczepienia przeciwko Covid-19, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Jeżeli potrzebujesz pomocy i/lub uzasadnionego zakwaterowania z powodu niepełnosprawności podczas procesu aplikacji lub rekrutacji, prosimy o kontakt z nami pod adresem [email protected].