Staff, Data Scientist(SCM)

Dołącz do Coupang - Wyobraź sobie przyszłość handlu na nowo!

Coupang przekształca doświadczenie handlowe, aby zachwycać każdego klienta od momentu, kiedy otwiera naszą aplikację, do chwili dostarczenia zamówienia pod jego drzwi. Wykorzystując dynamiczną sieć handlu detalicznego i logistyki oraz silną kulturę skupienia na kliencie, Coupang zrewolucjonizował równowagę między szybkością, wyborem a ceną. Naszym celem jest stworzenie bezproblemowego doświadczenia zakupowego, które sprawi, że zastanowisz się: "Jak mogłem żyć bez Coupang?"

Nasza drużyna Inbound SCMS (System Zarządzania Łańcuchem Dostaw) mierzy się ze skomplikowanymi problemami, wykorzystując najnowocześniejszą technologię. Wyzwania obejmują:

  • Wybór optymalnych produktów od różnych dostawców
  • Określenie ilości każdego produktu do zakupu
  • Strategiczne umieszczenie zapasów w celu najszybszej dostawy do klientów
  • Utrzymywanie minimalnych kosztów zapasów w naszych centrach realizacji

Szukamy Data Scientist, zaznajomionego z różnorodnymi technikami Machine Learning (ML). Twoja rola będzie polegała na opracowywaniu, prototypowaniu i wdrażaniu innowacyjnych modeli przy użyciu różnorodnych metodologii (nadzorowane, nienadzorowane i uczenie wzmacniające). Kreatywność w stosowaniu generatywnej sztucznej inteligencji do tworzenia nowych rozwiązań dla nieznanych dotąd wyzwań jest kluczowa.

Główne obowiązki

  • Wykazywanie kompleksowej wiedzy technicznej w zakresie inżynierii cech, eksploracyjnej analizy danych i budowania modeli przy użyciu standardowych modeli AI/ML oraz modeli na dużą skalę
  • Biegłość zarówno w nadzorowanym (np. liniowa/regresja logistyczna) jak i nienadzorowanym algorytmach (np. klastrowanie k-means)
  • Przekształcanie dużych zbiorów danych w zrozumiałe informacje i opracowywanie znaczących rozwiązań analitycznych i zarządzania marketingiem
  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi interesariuszami, w tym z zespołami biznesowymi, inżynieryjnymi oraz partnerami
  • Nieustanna innowacja poprzez przyjmowanie nowych technik modelowania i procedur
  • Praca z dużymi zestawami danych, odpowiadając na kluczowe pytania biznesowe, wykazując biegłość w tworzeniu i zarządzaniu zestawami danych
  • Wdrażanie i obsługiwanie solidnych, skalowalnych i niezawodnych rozwiązań przepływu danych dla aplikacji i raportów skierowanych do użytkowników końcowych
  • Wykorzystanie rozproszonych algorytmów uczenia maszynowego i statystycznych do obsługi ogromnych ilości danych na dużą skalę dla usług zorientowanych na klienta

Podstawowe kwalifikacje

  • 6+ lat jako data scientist lub podobna rola obejmująca wydobywanie danych, analizę i modelowanie statystyczne
  • Silne umiejętności komunikacyjne
  • Tytuł licencjata w dziedzinie informatyki, inżynierii, matematyki lub pokrewnej
  • Doświadczenie z modelami statystycznymi, takimi jak wielomianowa regresja logistyczna
  • Udowodniona biegłość w głębokim uczeniu, w tym hosting i wdrażanie rozwiązań ML do szkolenia, dostrajania i inferencji