Staff Software Full Stack Engineer, Groove Workflows

Dołącz do platformy przychodowej Clari, znanej z precyzji w prognozowaniu dokładności i zapewnianiu jasnej widoczności od przedstawicieli handlowych do sali zarządu w zakresie wyników przychodów. Nasza platforma wykrywa luki w przychodach i oferuje wgląd, aby pomóc klientom osiągać, przekraczać lub oceniać ich cele sprzedażowe. Nic dziwnego, że liderzy branży, tacy jak Okta, Adobe, Workday i Zoom, polegają na Clari w kwestii doskonałości przychodów. Zainspirowani sukcesami naszych klientów, kontynuujemy napędzanie niezwykłych osiągnięć. Gotowy na osiągnięcie niezwykłego z nami? Dołącz do nas teraz!

Zespół Inżynierii w Clari jest zaangażowany w rozwijanie platformy najwyższej klasy, która wspiera kluczowe procesy przychodowe naszych klientów. Dążymy do innowacji i jesteśmy zobowiązani do stworzenia ostatecznej platformy inteligencji przychodowej. Oparci na zasadach Agile, pielęgnujemy kulturę elastyczności i efektywności. Jeśli jesteś entuzjastycznie nastawiony do współpracy w środowisku ciągłego doskonalenia, wykorzystując najnowocześniejsze technologie do rozwiązywania potrzeb klientów, chcemy się z Tobą spotkać.

Groove, firma Clari, dąży do obsługi historycznie niedocenianych użytkowników, którzy przez zbyt długo musieli radzić sobie z nieskutecznym oprogramowaniem. Groove podnosi doświadczenie użytkownika, zapewniając optymalne działanie użytkowników podczas codziennych 4-6 godzin interakcji z naszą platformą.

Poszukujemy wszechstronnych inżynierów do realizacji znaczących projektów, bliskiej współpracy z rówieśnikami i pomoc w kształtowaniu przyszłości naszej firmy. Twój wpływ na rozwiązania produktowe i technologiczne będzie znaczący, pomagając definiować kulturę naszej firmy, gdy rewolucjonizujemy procesy sprzedażowe.

Nasze zespoły inżynierskie są podzielone na zespoły produktowe. Dołączysz do jednego z tych zespołów, ściśle współpracując z innymi inżynierami i menedżerami produktu.

Jest to w pełni zdalna szansa, dostępna dla kandydatów zlokalizowanych gdziekolwiek w Stanach Zjednoczonych.

Obowiązki

  • Projektowanie i rozwijanie skalowalnych i solidnych systemów
  • Współpraca z zespołami międzyfunkcyjnymi nad architekturą i projektowaniem systemów
  • Przywództwo techniczne, ustalanie standardów i praktyk
  • Mentoring zarówno starszych, jak i młodszych inżynierów w celu ciągłego uczenia się i doskonalenia
  • Przeglądanie kodu w celu zapewnienia jakości, wydajności i zgodności z najlepszymi praktykami
  • Reprezentowanie zespołu inżynierskiego w szerszych dyskusjach firmowych, przyczynianie się do strategii produktowej i biznesowej
  • Badanie i wprowadzanie zaawansowanych technologii i narzędzi w razie potrzeby
  • Identyfikacja i rozwiązywanie wyzwań w bieżącej architekturze i rozwiązaniach
  • Promowanie ciągłego doskonalenia w produktach i procesach rozwojowych
  • Wnoszenie wkładu do i prowadzenie dyskusji oraz inicjatyw architektonicznych

Kwalifikacje

  • 8+ lat