Inżynier Rozwiązań Tableau - Inteligencja Biznesowa

  • Full Time
Job expired!

Opis Firmy

Blend360 to czołowy dostawca rozwiązań z zakresu nauki o danych, dedykowany do wspólnego tworzenia znaczącego wpływu dla swoich klientów, wykorzystując naukę o danych, technologię AI i siłę roboczą. Misją firmy jest zaspokajanie ambitnych celów, pokonując najważniejsze przeszkody przez synchronizację ekspertyzy ludzkiej z sztuczną inteligencją. Firma jest zaangażowana w odblokowanie wzrostu i pielęgnowanie innowacji, torując drogę do bogactwa dla swoich klientów poprzez wykorzystanie wybitnego talentu i strategii zorientowanej na dane. Wtapiając się, Blend360 zapewnia, że jego klienci wyróżniają się, poprawiając świat dzięki transformatywnemu potencjałowi nauki o danych.

Opis Pracy

BLEND360 poszukuje doświadczonej osoby technicznej na średnim lub wyższym stanowisku z doświadczeniem w doradztwie, która będzie nadzorować 6-miesięczny projekt aktualizacji Tableau na zasadach umowy o pracę z możliwością zatrudnienia.

Kwalifikacje

Rola Menedżera ds. Inteligencji Biznesowej - Inżynierii Rozwiązań Tableau polega na zarządzaniu zadaniami aktualizacji i konserwacji w środowisku serwera Tableau, bezpośrednim współpracowaniu z interesariuszami i użytkownikami klienta, zapewniając płynne dostarczanie .

Obowiązki

  • Zarządzanie korporacyjnym egzemplarzem Tableau, co obejmuje utrzymanie i aktualizację serwera Tableau, modyfikację rozwiązania w celu zgodności z protokołami bezpieczeństwa (LDAP), konfigurowanie i uruchamianie instancji deweloperskich i QA, aktualizację infrastruktury i konfiguracji klastra (AWS) oraz wprowadzanie nowych funkcji.
  • Projektowanie i wdrażanie procesu zarządzania łatkami, zasobami serwera, wykonując kontrole zdrowia serwera i procedury obsługi awarii.
  • Migracja raportów do Tableau Cloud z innych narzędzi BI i serwerów Tableau na miejscu.
  • Rozwiązywanie problemów z wydajnością pulpitu nawigacyjnego i źródeł danych.
  • Zarządzanie zasobami/przestrzenią, w tym analizowanie wykorzystania opublikowanych zestawów roboczych w celu odrzucenia nieużywanych raportów.
  • Wspieranie rozwoju logicznych i fizycznych procesów w hurtowni danych, w tym tworzenie tabel, wyzwalaczy, procedur ETL i funkcji w celu zaspokojenia potrzeb danej raportacji BI.
  • Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi interesariuszami w kooperacyjnym środowisku i generowanie wspólnych rozwiązań podczas konfliktów.
  • Przyjęcie podejścia zwinnego z iteracyjnym projektowaniem, szybkim prototypowaniem rozwiązań i wykorzystywaniem okazji do innowacji o wysokiej wartości.
  • Dokumentacja utrzymania, przepływów danych i projektów technicznych w celu zapewnienia zgodności z potrzebami klienta i przekazania.

Umiejętności i Kwalifikacje

  • Licencjat/Magister inżynieria danych, technologia informacyjna, informatyka lub podobna dziedzina, bądź równoważne doświadczenie.
  • 5+ lat odpowiedniego doświadczenia zawodowego, najlepiej jako konsultant.
  • Oprócz doświadczenia w zarządzaniu korporacyjnym wdrożeniem Tableau, wykonywaniu aktualizacji, wdrażaniu nowych funkcji i możliwości, opracowywaniu i modyfikowaniu raportów i źródeł danych Tableau.
  • Osobiste lub certyfikowane doświadczenie w innych narzędziach i środowiskach BI, takich jak Power BI, Looker, Google Analytics i ThoughtSpot, będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętności z zakresu wizualizacji danych z zdolnością tworzenia atrakcyjnych wizualnie i wysoko funkcjonalnych pulpitów nawigacyjnych; przykłady paneli sterowania lub publiczny profil będą korzystne.
  • Doświadczenie w SQL; zdolność tworzenia i utrzymywania tabel i widoków, zrozumienie najlepszych praktyk SQL w zakresie wydajności zapytań.
  • Znajomość i doświadczenie w przestrzeganiu strukturalnej metodologii rozwoju - SDLC, Agile oraz solidne umiejętności zarządzania projektami.
  • Samodzielność, umiejętność pracy bez nadzoru, interakcja z kierownictwem.
  • Wspaniałe umiejętności komunikacji pisemnej i ustnej oraz zasady dokumentacji.
  • Chęć do czuwanie nad aktualnością technologii i standardów branżowych, szczególnie w obszarze Tableau.

Dodatkowe informacje

Twoje dane będą przetwarzane poufnie zgodnie z wytycznymi EEO.