Test Engineer with Python

W Motorola Solutions jesteśmy zjednoczeni wspólnym celem: pomagać ludziom być najlepszymi w chwilach, które mają znaczenie. Nasze zobowiązanie do "rozwiązywania problemów dla bezpieczeństwa" zapewnia, że ludzie nie tylko czują się bezpiecznie, ale są naprawdę bezpieczni. Osiągamy to, budując najwyższej klasy technologie we wszystkich obszarach ekosystemu bezpieczeństwa. Od urządzeń i sieci komunikacji krytycznej po zasilane sztuczną inteligencją systemy monitoringu wideo i kontroli dostępu, integrujemy głos, wideo i dane w jednym widoku centrum dowodzenia. Łączymy agencje bezpieczeństwa publicznego i przedsiębiorstwa, ułatwiając krytyczną współpracę, która łączy tych w potrzebie z tymi, którzy mogą pomóc. Praca, którą tu wykonujemy, naprawdę ma znaczenie.

Od 2019 roku nasz Zespół Rozwiązań Wideo w krakowskim Centrum R&D dynamicznie się rozwija. Z ponad 130 specjalistami skupiamy się na opracowywaniu rozwiązań dla kamer stałych i mobilnych, analityki wideo, systemów zarządzania wideo i kontroli dostępu. Dzięki dostarczaniu zaawansowanych możliwości wideo i analizy sektorom bezpieczeństwa publicznego i komercyjnym, w tym służbie zdrowia, lotniskom, handlowi detalicznemu, infrastrukturze krytycznej i obiektom publicznym, przekształcamy wideo z narzędzia reaktywnego na aktywne narzędzie wywiadowcze. Dowiedz się więcej o naszych najnowocześniejszych rozwiązaniach tutaj.

Nasz zespół Avigilon Alta Firmware ds. Rozwiązań Wideo w Krakowie poszukuje doświadczonego inżyniera testów. Jako część wielofunkcyjnego zespołu scrum, będziesz ściśle współpracować z inżynierami Avigilon Alta w Krakowie i Londynie, aby usprawnić środowiska testowe i zestawy testów.

Twoje obowiązki będą obejmować:

  • Tworzenie skryptów testowych wykorzystujących Python lub Go do automatyzacji testów funkcjonalnych urządzeń (kamer).
  • Realizacja scenariuszy testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych.
  • Projektowanie i implementacja zaawansowanej infrastruktury testowania automatycznego.
  • Zarządzanie pipeline'ami testowymi i infrastrukturą laboratoryjną.
  • Przygotowywanie strategii testowych dla aktualnie rozwijanych funkcji i regresji.
  • Ścisła współpraca z deweloperami firmware w celu odtwarzania i rozwiązywania problemów wykrytych podczas testów.
  • Zdobywanie dogłębnej wiedzy na temat wszystkich komponentów firmware i ich interakcji.
  • Wspieranie zespołu deweloperskiego w tworzeniu testów automatycznych oraz dokumentowaniu problemów wykrytych podczas testowania.

Podstawowe wymagania:

  • Doświadczenie jako inżynier testów automatycznych.
  • Biegłość w Pythonie lub innym języku skryptowym.
  • Doświadczenie z Linuxem na poziomie przynajmniej użytkownika.
  • Znajomość struktur danych i algorytmów, zasady SOLID.
  • Biegłość w języku angielskim w celu efektywnej komunikacji.

Opcjonalne kwalifikacje:

  • Doświadczenie z dowolną platformą chmurową (Azure/AWS/GCP).
  • Znajomość Dockera i Kubernetes.
  • Doświadczenie w zakresie Machine Learning, Computer Vision lub streaming wideo.
  • Doświadczenie w mentoringu i przywództwie technic