Werkstudent im Bereich Deep Learning ADAS/AD (w/m/div.)

Dołącz do ETAS GmbH: Werkstudent w dziedzinie Deep Learning ADAS/AD (w/m/div.)

Przegląd firmy

Założona w 1994 roku, ETAS GmbH, będąca w 100% spółką córką Robert Bosch GmbH, działa na arenie międzynarodowej z firmami sprzedażowymi w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz Azji. Nasze portfolio obejmuje oprogramowanie bazowe dla pojazdów, oprogramowanie pośredniczące oraz narzędzia deweloperskie do realizacji pojazdów zdefiniowanych programowo. Pod hasłem "Wzmacnianie oprogramowania motoryzacyjnego jutra" pragniemy umożliwić producentom i dostawcom pojazdów rozwijanie i eksploatację pojazdów zdefiniowanych programowo z większą efektywnością. Zapewniamy również kompleksowe rozwiązania w zakresie cyberbezpieczeństwa w sektorze motoryzacyjnym za pośrednictwem naszej marki ESCRYPT. ETAS GmbH czeka na Twoją aplikację!

Opis stanowiska

Jako Werkstudent w dziedzinie ADAS/AD będziesz wspierać rozwój rozwiązań do pozyskiwania danych deep learning. Pracując w międzynarodowym zespole Scrum, będziesz wnosić swoje kreatywne pomysły i rozwiązania. Będziesz rozwijać własne komponenty oprogramowania używając C++ oraz korzystać z najnowszych technologii i narzędzi. Będziesz ściśle współpracować z kolegami poprzez programowanie w parach i przeglądy kodu.

Kwalifikacje

- Aktualne studia na kierunku Informatyka, Inżynieria, Elektrotechnika lub pokrewne.

Doświadczenie w:

  • Programowanie w C++ (standard C++14 lub nowszy)
  • Procesy wielordzeniowe i wielowątkowe na GPU
  • Deep learning w dziedzinie widzenia komputerowego
  • Algorytmy filtracji i kompresji danych
  • Formaty wymiany danych takie jak JSON, YAML
  • Frameworki testowe takie jak Google Test

- Doskonałe umiejętności w języku angielskim i niemieckim

Dodatkowe informacje

- Data rozpoczęcia: Elastyczna

- Czas trwania: 6 - 9 miesięcy, 10 godzin/tydzień (możliwe przedłużenie po uzgodnieniu)

- Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy w trakcie semestru
  • Możliwość zwiększenia liczby godzin pracy w trakcie przerw semestralnych po uzgodnieniu
  • Umowny urlop
  • Dedykowaną osobę kontaktową do wsparcia podczas Twojej działalności
  • Nowoczesne środowisko pracy oraz możliwość pracy zdalnej po uzgodnieniu
  • Możliwość bycia częścią naszej sieci studenckiej students@bosch Stuttgart

- Warunkiem koniecznym do podjęcia pracy studenckiej jest zapis na uczelnię wyższą. Proszę dołączyć do aplikacji swoje CV, aktualny wykaz ocen,