AWS Field Enablement Lead - Generative AI, Worldwide Field Enablement (WWFE) - North America Team

Dołącz do naszego zespołu jako Lider Zespołu Szkoleniowego AWS - Generatywna AI

Czy pasjonujesz się technologiami chmurowymi, nauką i rozwojem oraz strategiczną komunikacją? Zostań kluczowym członkiem zespołu ds. szkoleniowych w Ameryce Północnej w Amazonie i poprowadź wspólne wysiłki mające na celu tworzenie, dostarczanie i ocenianie najwyższej jakości doświadczeń szkoleniowych. Jako Lider Zespołu Szkoleniowego ds. Generatywnej AI będziesz na czele planowania, projektowania i wdrażania szkoleń Generatywnej AI dla zespołów terenowych AWS w Ameryce Północnej, współpracując ściśle zarówno z lokalnymi, jak i globalnymi zespołami szkoleniowymi.

Kluczowe obowiązki

Jako Lider Zespołu Szkoleniowego AWS, będziesz:

  • Szkolenie zespołów sprzedażowych AWS, aby mogły działać jako Zaufani Doradcy Szkoleniowi, poprzez prowadzenie sesji odkrywczych, alignment biznesowy, analizę potrzeb, priorytetyzację oraz koordynację międzyfunkcyjną.
  • Tworzenie, organizowanie, rozwijanie i dostarczanie inicjatyw szkoleniowych skierowanych do odpowiednich odbiorców w odpowiednim czasie.
  • Monitorowanie i mierzenie wpływu inicjatyw szkoleniowych, udzielanie wglądów i zaleceń dla ciągłego doskonalenia.

Dodatkowe obowiązki obejmują:

  • Współpracę z liderami i interesariuszami w różnych jednostkach biznesowych, aby zrozumieć priorytety generatywnej AI i wymagania.
  • Opracowywanie rekomendacji opartych na danych dla nowych inicjatyw lub poprawa istniejących mechanizmów.
  • Wdrażanie strategii szkoleniowej dla Sprzedawców AWS w ramach twojego obszaru odpowiedzialności.
  • Zarządzanie wszystkimi etapami projektów szkoleniowych, od koncepcji do dostarczenia, aby osiągnąć trudne cele biznesowe.
  • Definiowanie mechanizmów pomiarowych, aby śledzić postępy i generować wnioski dotyczące wpływu szkoleń.

O nas

Nasz zespół jest dedykowany do uwalniania potencjału terenowego poprzez płynne doświadczenia edukacyjne, działając wstecz od potrzeb biznesowych, aby pomóc zespołowi OneTeam osiągnąć swoje cele i przewyższyć oczekiwania naszych klientów AWS.

Lokalizacja

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie kandydatów pracujących w jednej z następujących lokalizacji:

  • Arlington, VA, USA
  • Seattle, WA, USA

Podstawowe kwalifikacje

  • Tytuł licencjata w odpowiedniej dziedzinie.
  • Minimum 5 lat łącznego doświadczenia w usługach profesjonalnych, szkoleniach, sprzedaży bezpośredniej lub nauczaniu i rozwoju z rosnącą odpowiedzialnością.
  • Minimum 3 lata odpowiedniego doświadczenia w tworzeniu i wdrażaniu programów szkoleniowych dla sprzedaży.
  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami.
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi do zarządzania sprzedażą lub relacjami z klientami (CRM), takich jak Salesforce.com.

Preferowane kwalifikacje

  • Doświadczenie we współpracy z zespołami międzyfunkcyjnymi i zarządzaniu interesariuszami wewnętrznymi.
  • Doświadczenie w pracy z platformami Systemu Zarządzania Nauczaniem (LMS).
  • Zaawansowana wiedza na temat produktów