Data Analyst / BA

Ekscytująca możliwość kariery w Capco jako Analityk Danych / Analityk Biznesowy - Malezja

Dlaczego warto dołączyć do Capco?

Capco to globalna firma doradcza specjalizująca się w technologii i biznesie, której działania koncentrują się na sektorze usług finansowych, jest oddana zapewnieniu sukcesu dla naszych klientów w dynamicznym przemyśle. Jesteśmy pasjonatami tworzenia inkluzywnego środowiska pracy, w którym możesz prosperować jako swoje autentyczne ja. W Capco będziesz zajmować się angażującymi projektami obok niektórych z największych banków i instytucji finansowych na świecie, napędzając transformację w branży usług finansowych.

O roli

Jako Analityk Danych / Analityk Biznesowy w Capco, będziesz mieć okazję blisko współpracować z głównymi instytucjami finansowymi w Azji, ułatwiając programy strategicznych zmian niezbędne dla funkcji bankowych i ram regulacyjnych. Twoje zadania będą obejmować:

  • Prowadzenie zespołu w dostarczaniu danych ESG, analityki i modelowania, które wspierają realne spostrzeżenia i zgodność z wymogami regulacyjnymi.
  • Przeglądanie i ulepszanie procesów biznesowych i regulacyjnych raportów.
  • Wdrażanie kompleksowych kontroli danych zgodnie z polityką Zarządzania Danych Banku.
  • Analizowanie znaczących zbiorów danych w celu zidentyfikowania potrzeb klientów i ulepszenia świadczonych usług.

Kluczowe obowiązki i odpowiedzialności

Twoje wkłady są kluczowe dla naszego sukcesu. Będziesz:

  • Przeprowadzać dogłębne przeglądy i dokumentować procesy bankowe.
  • Zarządzać istotnymi procesami danych przy użyciu narzędzi takich jak MS PowerPoint, MS Visio i MS Excel.
  • Angażować się bezpośrednio ze stronami zainteresowanymi w celu wdrażania zarządzania danymi i wspierania strategicznych decyzji.
  • Samodzielnie planować i realizować złożone prace analityczne, zarządzając relacjami w różnorodnych funkcjach bankowych.

Kogo szukamy

Idealny kandydat będzie proaktywny, biegły w rozwiązywaniu problemów i zdolny do zarządzania wieloma projektami. Wymagane umiejętności obejmują:

  • Doświadczenie w Usługach Finansowych i Bankowości jako Analityk Biznesowy lub Analityk Danych.
  • Biegłość w Analizie Danych, programowaniu (Python/SQL) oraz Zarządzaniu Danych.
  • Silna znajomość dokumentacji procesów danych i zarządzania interesariuszami.

Preferowane kwalifikacje obejmują doświadczenie w narzędziach do Zarządzania Danymi (np. Collibra, AWS Studio) i narzędziach BI (np. Tableau, PowerBI).

Kultura i korzyści Capco

Oferujemy niehierarchiczne środowisko, które ceni innowacje i kulturę meritokratyczną. Korzyści w Capco są zaprojektowane, aby wspierać Cię we wszystkich aspektach życia, z obszernymi politykami przyjaznymi rodzinie oraz