Analityk danych

  • Full Time
Job expired!

Opis firmy

BLEND360 to wielokrotnie nagradzane, nowatorskie przedsiębiorstwo dostarczające rozwiązania z dziedziny Data Science, które zobowiązane jest do osiągania nadzwyczajnych rezultatów dla naszych klientów z listy Fortune 500. Jesteśmy firmą rozwijającą się — powstałą na skrzyżowaniu zaawansowanych analiz, danych i technologii.

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy doświadczonego analityka danych, który dopełni nasz zespół. Potrzebujemy osoby, która potrafi zauważyć skomplikowane wzory w danych i przekazać wyniki interesariuszom. Idealny kandydat posiada solidne umiejętności dotyczące danych i jest na bieżąco z najnowszymi platformami, narzędziami i technologiami (szczególnie R, Python i SQL). Musisz być w stanie szybko dostosować się do modelu biznesowego klienta i ustanowić swoją wiarygodność jako zaufany konsultant.

Główne obowiązki obejmują, lecz nie ograniczają się do:

  • Solidne umiejętności SQL, zwłaszcza w zakresie pojednania danych.
  • Znajomość konfiguracji ASCII i Unicode jest niezbędna, wraz z umiejętnością ich wyjaśniania klientom.
  • Wysoce rozwinięte zdolności komunikacyjne, doświadczenie w obszarze obsługi klienta i zdolność tłumaczenia języka technicznego na język biznesowy.
  • Przedstawianie wyników/badań kierownictwu, w tym interesariuszom nietechnicznym.
  • Analizowanie danych w celu wykrycia nieprawidłowości.
  • Silne zdolności do rozwiązywania problemów, z możliwością strukturyzowania problemu i przeprowadzania analizy niezależnie.

Kwalifikacje

Licencjat z informatyki lub pokrewnego kierunku. Uzyskanie stopnia magistra to dodatkowy atut

3-5 lat doświadczenia w korporacji jako analityk danych.

Umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów

  • Wnikliwe umiejętności analityczne i zdolność do dostrzegania wzorów w danych.
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w celu wykrywania nieprawidłowości oraz przekazywania wyników z różnorodnych / niespójnych zestawów danych.

Podłoże techniczne

  • Tło techniczne z doświadczeniem w analizie, naukach o danych, bazach danych lub programowaniu.
  • Silne umiejętności SQL i w R lub Python
  • Umiejętności analizy danych i ML – zdolność do stosowania odpowiednich technik.

Umiejętności komunikacyjne.

  • Doświadczenie w współpracy z różnymi interesariuszami. Grupa interesariuszy może sięgać od członków zespołu pierwszej linii aż po zarząd na najwyższym szczeblu i obejmuje różne role.
  • Umiejętności komunikacyjne są niezbędne, aby upewnić się, że klient, zespół Blend360 i wszyscy inni interesariusze są zgodni.

Dodatkowe informacje

Początkowy widełki płacowe dla tej roli wynoszą od 58 do 62 dolarów na godzinę. Rzeczywiste wynagrodzenie w ramach widełek będzie zależało od wielu czynników, w tym między innymi doświadczenia, umiejętności, certyfikatów, szkoleń i lokalizacji. Nie jest typowe, aby ktoś był zatrudniony na szczycie widełek, a kryteria wynagrodzenia rozważane są dla każdej indywidualnej sytuacji. BLEND360 oferuje również konkurencyjny pakiet świadczeń, aby zaspokoić potrzeby zdrowotne i finansowe naszego zespołu i ich rodzin. Możesz oczekiwać szeregu świadczeń, w tym opieka medyczna, stomatologiczna, okulistyczna, plan 401K, płatne urlopy, święta, korzyści dla dojeżdżających, konta wydatków, ubezpieczenie na życie, pokrycie niezdolności do pracy i programy EAP.

Rożnorodna siła robocza to silna siła robocza Jako firma dostarczająca rozwiązania dla talentów, jesteśmy dumni z naszej odpowiedzialności i unikalnej możliwości pozytywnego wpływania na siłę roboczą, zarówno w celu zapewnienia wzrostu w BLEND360, jak i dla naszych klientów. Różnorodność odegrała kluczową rolę w naszej historii, naszym wzroście i nadal ma znaczący wpływ na nasz sukces. Zobowiązujemy się do osiągnięcia równości w miejscu pracy, w naszym zespole i jako przedłużenie zespołów naszych klientów.

To nie jest praca na chwilę i wymaga ciągłego nauki i celowych działań. Inwestujemy zasoby, aby zrozumieć i poprawić procesy pozyskiwania, wybierania i zatrzymywania talentów, które zatrudniamy, a ostatecznie siłę roboczą, którą oferujemy naszym klientom. Podzielimy się naszą drogą w duchu przejrzystości i wspólnej nauki.