Inżynier (średniego szczebla) - Python, Baza Danych Cloud Snowflake

  • Full Time
Job expired!

Opis Firmy

NIQ to światowy lider w dziedzinie inteligencji konsumenckiej, dostarczający najbardziej kompleksowy wgląd w zachowanie konsumentów podczas zakupów i odkrywający nowe drogi do rozwoju. W 2023 roku NIQ połączyło się z GfK, łącząc dwóch liderów branży o niezrównanej globalnej skali. Oferując przegląd wszystkich kanałów sprzedaży detalicznej oraz najbardziej wszechstronne spostrzeżenia konsumenckie — dostarczane za pomocą zaawansowanej analityki na najnowocześniejszych platformach — NIQ zapewnia pełny obraz (Full View™).

NIQ, firma należąca do portfolio Advent International, działa na ponad 100 rynkach, obejmując ponad 90% światowej populacji. Więcej informacji można znaleźć na stronie NIQ.com.

Opis Stanowiska

Inżynier (poziom średniozaawansowany) - Python, Baza danych chmurowa Snowflake, Chennai-India

REFID397296

Obowiązki

  • Pisanie skomplikowanego kodu do budowy skalowalnych, przyjaznych dla użytkownika aplikacji.
  • Rozwijanie kodu, aby zwiększyć responsywność i ogólną wydajność.
  • Wykonywanie coraz bardziej złożonych zadań analizy i rozwoju, które mogą wymagać obszernej analizy i badań.
  • Ocena technologii, które możemy wykorzystać, w tym frameworków Pythona, bibliotek i narzędzi.
  • Zabezpieczanie i zapewnianie jakości kodu. Tworzenie kodu aplikacji i testów jednostkowych.
  • Współpraca z zespołami funkcyjnymi pracującymi w metodyce Agile.
  • Doświadczenie w użyciu narzędzi zarządzania konfiguracją (GIT), zrozumienie koncepcji konfiguracyjnych i narzędzi ciągłej integracji (Jenkins / Bamboo).

Kwalifikacje

Szukamy osoby z pasją do kodowania, chętniej do nauki, zdolnej do dostosowania się do zmieniających się potrzeb i pracy samodzielnej. Kandydat powinien posiadać doskonałe umiejętności analityczne, rozwiązywania problemów i komunikacji. Idealnie, kandydat powinien dobrze funkcjonować w teamie, współpracując z różnymi interesariuszami w celu tworzenia najwyższej klasy aplikacji.

  • Licencjat z informatyki lub pokrewnego kierunku.
  • Od 3 do 5 lat doświadczenia w programowaniu w języku Python.
  • Dobre zrozumienie frameworków i bibliotek Pythona. Doświadczenie w chmurze Azure jest kluczowe.
  • Doświadczenie w Snowflake lub innym systemie magazynowania danych jest wymagane.
  • Zrozumienie języka programowania Java jest zaletą.
  • Umiejętność pisania kodu zorientowanego na wydajność. Dobre zrozumienie koncepcji SQL & PL/SQL.
  • Doświadczenie w projektach transformacyjnych będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi takich jak JIRA, Bit Bucket, Artifactory, Confluence itp.
  • Doświadczenie z metodykami zwinnej (agile) i DevOps.

Dodatkowe Informacje

  • Ciesz się elastycznym i satysfakcjonującym środowiskiem pracy z platformami do wzajemnego uznania.
  • Regeneruj się i odświeżaj za pomocą indywidualnych planów wellness dla ciebie i twojej rodziny.
  • Planuj swoją przyszłość z narzędziami do dobrego zarządzania finansami.
  • Zostań na bieżąco i doskonal swoje umiejętności dzięki możliwościom rozwoju kariery.