Stażysta w inżynierii danych

  • Internship
Job expired!

Opis firmy

O Grupie Carousell

Grupa Carousell to czołowa wielokategorialna platforma do sprzedaży rzeczy używanych w regionie Azji Południowo-Wschodniej, której misją jest promowanie używanych produktów jako pierwszej opcji. Założony w Singapurze w sierpniu 2012 roku, zespół zajmuje czołową pozycję na siedmiu rynkach pod markami Carousell, Grupa Mediowa Carousell, Cho Tot, Laku6, Mudah.my, OneShift, REFASH oraz Revo Financial, obsługując dziesiątki milionów aktywnych użytkowników miesięcznie. Carousell jest wspierany przez głównych inwestorów, takich jak Telenor Group, Rakuten Ventures, Naver, STIC Investments, 500 Global i Peak XV Partners (wcześniej znani jako Sequoia Capital India). Więcej informacji znajdziesz na tym linku.

O Mudah.my Sdn Bhd
Mudah.my jest częścią Grupy Carousell, wyższej platformy wielokategorialnej do sprzedaży rzeczy używanych w Azji Południowo-Wschodniej, promującej używane towary jako pierwszy wybór. Założona w Singapurze w sierpniu 2012 roku, grupa utrzymuje silną pozycję na siedmiu rynkach pod markami Carousell, Carousell Media Group, Cho Tot, Laku6, Mudah.my, OneShift, REFASH i Revo Financial, docierając do milionów miesięcznych aktywnych użytkowników. Grupę Carousell wspierają topowi inwestorzy, tacy jak Telenor Group, Rakuten Ventures, Naver, STIC Investments, 500 Global i Peak XV Partners (wcześniej znani jako Sequoia Capital India). Aby uzyskać dodatkowe informacje, odwiedź mudah.my.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Udział w codziennych spotkaniach i bliska współpraca z zespołem zajmującym się danymi w celu projektowania i rozwijania kanałów przekazu danych oraz procesów ETL.
  • Monitorowanie, utrzymanie i rozwiązywanie problemów oraz osiągów związanych z kanałami przekazu danych.
  • Uczestnictwo w tygodniowych raportach podsumowujących, programowaniu parowym oraz przeprowadzaniu podstawowych analiz i walidacji wyników danych.

Kwalifikacje

Wymagania:

  • Studia licencjackie z zakresu informatyki, inżynierii, systemów informacyjnych, matematyki, statystyki lub pokrewnych dziedzin.
  • Wyborne umiejętności komunikacyjne, z możliwością efektywnej współpracy z innymi.
  • Umiejętności programowania w Python, Java lub równoważnych językach.
  • Świadomość i zrozumienie pojęć takich jak ETL, MLs i OOP.
  • Doświadczenie zarówno z bazami danych relacyjnymi, jak i nierelacyjnymi.
  • Biegłość w aplikacjach Microsoft/Google, takich jak Docs, Excel, PPT.

Dodatkowe informacje

Nasz zespół zajmujący się danymi pracuje nad poprawą i utrzymaniem istniejących kanałów przekazu danych, zapewniając ich niezawodność i jakość.

Gromadzimy surowe dane z wielu źródeł, aby wytworzyć zrozumiałe dane. Dzięki rozwijaniu procesów pobierania i transformacji danych umożliwiamy analitykom danych i naukowcom danych przeprowadzanie modelowania i analizy.