Junior Data Analyst - FTC

Rodzaj Umowy: 6-miesięczna umowa na czas określony, rozpoczynająca się ASAP

Czy chcesz dowiedzieć się, jak zarządzana jest najbardziej złożona sieć transportowa na świecie? W Amazonie całym naszym biznesem rządzi zadowolenie klientów. Przejawiamy zwinność od momentu złożenia zamówienia online, poprzez bezproblemową koordynację za kulisami. Jedną z naszych podstawowych Zasad Przywództwa jest Skłonność do Działania, co oznacza, że nasze zespoły stale dążą do poprawy i innowacji zamiast zadowalać się stanem obecnym. Naszym celem jest bycie najbardziej zorientowaną na klienta firmą na Ziemi.

Jako Logistyk Planista będziesz tworzyć światowej klasy doświadczenia dla klientów, wykorzystując swoje umiejętności rozwiązywania problemów, innowacyjność i zdolność do pracy jako członek zespołu. Ta rola obejmuje zmianowy system pracy 24/7, w tym stałe dni weekendowe.

Kluczowe Obowiązki:

  • Wykonywanie codziennych prognoz na ten sam lub następny dzień.
  • Planowanie tras dostaw lub monitorowanie przepływu wolumenu, wpływając na dziesiątki tysięcy paczek w całej Europie.
  • Odpowiedzialność za dokładność planowania, efektywność kosztową i doświadczenie klienta.
  • Rozwój najlepszych praktyk i standardowej pracy dla sieci.
  • Zapewnienie realizacji celów i terminów usług zgodnie z wymaganiami regulacyjnymi.
  • Ułatwianie przepływu informacji pomiędzy różnymi działami i rozwiązywanie wszelkich problemów wpływających na ciągłość biznesową.
  • Przeprowadzanie badań nad inicjatywami w zakresu usprawnienia procesów i podejmowanie strategicznych decyzji w czasie rzeczywistym.
  • Utrzymywanie i raportowanie dokładnych statystyk, raportów zarządzania i analiz.

Typowy Dzień w Pracy:

Ta pozycja jest oparta w biurze przez trzy dni w tygodniu, z możliwością pracy zdalnej przez maksymalnie dwa dni w tygodniu, zgodnie z obecnymi wytycznymi Amazona dotyczącymi elastycznej pracy. Jako Logistyk Planista będziesz pracować w całej UE w środowisku międzyfunkcyjnym z zespołami Łańcucha Dostaw, Centrów Dystrybucyjnych i Transportu Lądowego, aby wspierać codzienne operacje. Twój główny cel: zapewnienie terminowej dostawy ciężkich/masywnych przesyłek do naszych klientów.

Lokalizacje: Barcelona, ESP

Podstawowe Kwalifikacje:

  • Odpowiednie doświadczenie w zadaniach analitycznych lub projektach, pracujące z danymi.
  • Zaawansowana biegłość w mowie i piśmie w języku angielskim (C1 w ramach Common European Framework of Reference, CEFR).
  • Doświadczenie w pracy z pakietem MS Office (Word, Excel, Outlook).

Preferowane Kwalifikacje:

  • Doświadczenie w komunikacji z kluczowymi interesariuszami i zarządem.
  • Poprzednie doświadczenie w transporcie lub logistyce.
  • Znajomość języków programowania i kodowania (SQL lub Python).
  • Elastyczność w pracy na nocne zmiany, jeśli jest taka potrzeba.

Amazon jest pracodawcą oferującym równe szanse. Głęboko wierzymy, że różnorodna siła robocza jest kluczowa dla naszego sukcesu i podejmujemy decyzje rekrutacyjne oparte na doświadczeniach