Junior Machine Learning Engineer

Job expired!

To jest praca zdalna.

DISCLAIMER:

To ogłoszenie o pracę jest przeznaczone do aktywnego gromadzenia kandydatów, którzy będą częścią naszej bazy talentów. Twoje kwalifikacje zostaną ocenione zarówno w kontekście obecnych, jak i przyszłych ofert pracy. Jeśli Twoje zgłoszenie będzie pasowało do roli zgodnej z Twoimi umiejętnościami i doświadczeniem, oraz pojawi się odpowiednia okazja, nasz zespół rekrutacyjny skontaktuje się z Tobą. Proszę zanotować, że to nie gwarantuje natychmiastowego zatrudnienia ani komunikacji. Rozpatrujemy wyłącznie aplikacje od osób, które aktualnie mieszkają w USA/Kanadzie w okresie procesu aplikacyjnego.

Wynagrodzenie:

$65,000 - $75,000 rocznie

Wymagane doświadczenie:

Minimum 1 rok doświadczenia projektowego

Podsumowanie pracy:

Jako Junior Machine Learning Engineer w HireMeFast LLC, będziesz pracować nad ekscytującymi projektami, rozwijać swoje umiejętności oraz przyczyniać się do tworzenia i wdrażania rozwiązań z zakresu uczenia maszynowego. To fantastyczna okazja na poziomie początkowym dla osób, które chcą rozpocząć swoje kariery w dziedzinie uczenia maszynowego w współpracującej i wspierającej atmosferze.

Obowiązki:

  • Współpracować z senior inżynierami i naukowcami danych w celu zrozumienia wymagań projektowych i tworzenia modeli oraz algorytmów uczenia maszynowego.
  • Pomagać w zbieraniu, wstępnym przetwarzaniu i analizie danych w celu odkrywania wzorców i wniosków.
  • Implementować i optymalizować modele, algorytmy i przepływy uczenia maszynowego.
  • Uczestniczyć w ocenie modeli, walidacji i strojenia wydajności.
  • Przyczyniać się do rozwoju i udoskonalania istniejącej infrastruktury i frameworków uczenia maszynowego.
  • Być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie uczenia maszynowego i aktywnie uczestniczyć w działaniach związanych z dzieleniem się wiedzą w zespole.
  • Współpracować z zespołami międzyfunkcyjnymi w celu integracji rozwiązań uczenia maszynowego z systemami produkcyjnymi.
  • Dokumentować techniczne procesy, metodyki i wyniki w sposób efektywny.

Kwalifikacje:

  • Tytuł licencjata lub magistra w dziedzinie informatyki, nauki o danych, uczenia maszynowego lub pokrewnej dziedzinie.
  • Solidne zrozumienie podstaw uczenia maszynowego, algorytmów i koncepcji statystycznych.
  • Biegłość w językach programowania takich jak Python, Java, czy C++.
  • Znajomość frameworków i bibliotek uczenia maszynowego, takich jak TensorFlow, PyTorch, czy scikit-learn.
  • Doświadczenie w przetwarzaniu danych, inżynierii cech i technikach oceny modeli.
  • Znajomość architektur i technik głębokiego uczenia jest dodatkowym atutem.
  • Znajomość narzędzi do przetwarzania dużych zbiorów danych (np. Hadoop, Spark) jest korzystna.
  • Silne umiejętności rozwiązywania problemów i zdolność do pracy nad wieloma projektami jednocześnie.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i współpracy.
  • Silna motywacja do nauki i rozwoju w dziedzinie uczenia maszynowego.