Machine Learning Engineer

Dołącz do GoHealth: Wiodącej Platformy Ubezpieczeń Zdrowotnych

W GoHealth naszym celem jest poprawa dostępu do opieki zdrowotnej w Ameryce. Nawigacja po planach ubezpieczeń zdrowotnych może być trudna, ale nasza technologia, nauka o danych i eksperci agenci upraszczają ten proces, pomagając klientom znaleźć idealne ubezpieczenie i korzyści. Dowiedz się więcej o naszej dynamicznej kulturze w tym wideo.

Dlaczego warto aplikować do GoHealth?

GoHealth stworzyło kulturę, w której pracownicy czują się wzmocnieni, zaangażowani i zainspirowani. Cenimy różnorodne wkłady i zachęcamy do aplikacji kandydatów ze wszystkich środowisk, nawet jeśli nie spełniają każdego pojedynczego wymagania. Dołącz do nas w budowaniu przyszłości opieki zdrowotnej.

O roli: Inżynier Uczenia Maszynowego

GoHealth szuka wykwalifikowanego Inżyniera Uczenia Maszynowego, który dołączy do naszego rozrastającego się zespołu ds. Uczenia Maszynowego. Będziesz rozwijać rozwiązania z zakresu uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji, które zwiększają naszą zdolność dopasowywania osób do odpowiednich planów zdrowotnych. Ta rola odgrywa kluczową rolę w trenowaniu modeli, inżynierii cech, optymalizacji parametrów oraz integracji modeli z naszymi produktami programistycznymi. Stanowisko to raportuje bezpośrednio do naszego Głównego Inżyniera Uczenia Maszynowego.

Kluczowe obowiązki:

  • Prowadzenie badań w celu optymalizacji wydajności, niezawodności i dokładności naszych własnych modeli.
  • Współpraca z interesariuszami biznesowymi i zespołem produktowym w celu rozwoju innowacyjnych rozwiązań AI & ML, napędzających efektywność i wzrost.
  • Praca z zespołami Software Engineering i Data Engineering nad dostarczaniem skalowalnych przepływów MLOps.

Wymagane kwalifikacje:

  • Ekspertyza w Pythonie.
  • Biegłość w SQL.
  • 2+ lat doświadczenia w budowaniu i wdrażaniu modeli (regresja, klasyfikacja, klasteryzacja, szereg czasowy).
  • 2+ lat doświadczenia z przepływami ML na AWS, Databricks, GCP lub Azure.
  • Zaaansowana wiedza na temat technik uczenia maszynowego i statystycznych (statystyki bayesowskie, PCA, boosting, bagging, bootstrapping).
  • Doświadczenie z dużymi modelami językowymi jest plusem.
  • Tytuł licencjata i/lub magistra w dziedzinie ilościowej lub inżynierskiej.

Lokalizacja:

Hybrid (Merchandise Mart, Chicago IL)

Korzyści i przywileje:

  • Otwartą politykę urlopową dla równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.
  • Program 401k z dopasowaniem firmy.
  • Program Zakupu Akcji Pracowniczych.
  • Kompleksowe ubezpieczenie zdrowotne (medyczne, dentystyczne, wzrokowe, życie).
  • Elastyczne konta wydatków.
  • Płatny urlop macierzyński i ojcowski.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Hojne premie za polecenie pracowników.
  • Grupy Zasobów Pracowników.
  • Dotowane członkostwa w