Operations Specialist (Advanced Excel, Power BI & Python required)

Dołącz do światowej klasy zespołu wykwalifikowanych inżynierów w Gartner IT, którzy angażują się w budowanie innowacyjnych rozwiązań cyfrowych wspierających naszych współpracowników i klientów. Wywieramy znaczący wpływ na organizację, dostarczając nowoczesne rozwiązania technologiczne, które napędzają Gartner do przodu. Nasza kultura niestrudzonej innowacji, sukcesu opartego na wynikach i przekonania, że świetne pomysły mogą pochodzić od każdego członka zespołu, czyni Gartner IT unikalnym.

Szukamy Specjalisty ds. Operacji, który wesprze portfolio narzędzi skierowanych do klientów Gartner i odegra kluczową rolę w realizacji naszej strategii Research & Consulting Delivery.

Obowiązki:

  • Rozwijanie wiedzy w zakresie przetwarzania danych i platform technologicznych wymaganych dla produktów danych Gartner.
  • Wsparcie modeli analitycznych danych dla narzędzi skierowanych do klientów Gartner, w tym dane wejściowe, dane wyjściowe, metody porównawcze i wizualizacje danych.
  • Wykorzystanie platform ankiet korporacyjnych do budowy i zarządzania ankietami badawczymi, w tym tworzenie pytań, logiki ankiety, walidacji i zarządzanie wszystkimi wygenerowanymi danymi.
  • Generowanie materiałów dla klientów, które prezentują kluczowe wnioski z badań i analizy danych.
  • Analiza i przegląd wszystkich materiałów dla klientów w celu zapewnienia dokładności danych i wysokiej jakości wyników.
  • Współpraca z globalnymi liderami badań w celu zapewnienia terminowej realizacji projektów i wprowadzenia produktów na rynek.

Wymagania:

  • Tytuł licencjata z inżynierii, matematyki lub innych dziedzin ilościowych.
  • 1-2 lata doświadczenia w rolach związanych z danymi lub MIS.
  • Silne umiejętności logiczne i analityczne z solidnym zrozumieniem matematyki/statystyki.
  • Biegłość w Microsoft Office (Excel, PowerPoint), Power BI oraz Tableau.
  • Dobre umiejętności programowania w Pythonie i znajomość koncepcji uczenia maszynowego będą dodatkowym atutem.

Nie spełniasz wszystkich wymagań? Zachęcamy do aplikowania. Możesz być idealnym kandydatem do tej lub innej roli. #LI-PM2

W Gartner, Inc. (NYSE:IT) kierujemy liderów, którzy kształtują świat. Nasza misja opiera się na eksperckiej analizie i śmiałych pomysłach, które dostarczają wykonalnych, obiektywnych spostrzeżeń, pomagając liderom przedsiębiorstw i ich zespołom osiągać kluczowe priorytety. Założona w 1979 roku firma rozrosła się do ponad 20 000 pracowników na całym świecie, wspierających około 15 000 przedsiębiorstw-klientów w około 90 krajach i terytoriach. Wykonujemy ważną, interesującą i istotną pracę, zatrudniając osoby o ogromnej ciekawości intelektualnej, energii i determinacji, by coś zmienić.

Nasze trwałe sukcesy tworzą nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego. Przed nami ogromny potencjał rynkowy, co zapewnia ekscytującą trajektorię dla Twojej przyszłości. Twoja pasja i zaangażowanie napędzają Twoje osiągnięcia. Zatrudniamy wyjątkowe osoby, które współpracują i wygrywają jako zespół, mając jeden cel - dostarczanie wyników dla naszych klientów. Nasze inkluzywne zespoły składają się z osób z różnych geografii, kultur i środowisk. Inwestujemy w wspaniałych liderów, którzy wydobywają to, co najlepsze z Ciebie i firmy,