Inżynier Główny - Python, Chmura Bazy Danych Snowflake

  • Full Time
Job expired!

Opis firmy

NIQ to światowy lider w dziedzinie inteligencji konsumenckiej, oferujący najbardziej kompleksowe zrozumienie wzorców zakupowych konsumentów i otwierający nowe drogi do wzrostu. W 2023 roku, NIQ połączyło się z GfK, jednocząc dwóch pionierów branży o niezrównanym globalnym zasięgu. Wykorzystując dogłębną analizę detaliczną i najszerszą wiedzę o konsumentach – dostarczaną poprzez zaawansowaną analizę na nowoczesnych platformach – NIQ dostarcza Full View™.

NIQ, firma należąca do portfela Advent International, działa na ponad 100 rynkach, obejmując ponad 90% populacji światowej. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę NIQ.com.

Opis stanowiska

Główny inżynier - Python, Snowflake Cloud Database, Chennai-Indie

REFID472288

Nasze #NielsenIQ  zespoły technologiczne mają za zadanie stworzyć zjednoczone, globalne, otwarte ekosystem danych zasilane przez Microsoft Azure & Snowflake. Nasi klienci na całym świecie polegają na #NielsenIQ danych i wglądach, aby ewoluować i się rozwijać. Szukamy doświadczonego lidera chmury Datawarehouse, który dołączy do naszego hubu technologicznego w Chennai, aby rozwijać platformę kluczową dla biznesu, korzystając z najnowocześniejszych technologii chmurowych.

Obowiązki

  • Projektowanie i rozwijanie procesu pobierania i przetwarzania danych przy użyciu technologii Microsoft
  • Proponowanie rozwiązań mających na celu poprawę jakości procesów, poznawanie nowych technologii, standardów i najlepszych praktyk w zakresie rozwoju wieloplatformowego
  • Potwierdzone biegłość w implementacji koncepcji i metodologii na produktywne rozwiązania
  • Działanie praktyczne i kierowanie zespołem inżynierów
  • Dostarczanie skalowalnych, jakościowych, dostosowywalnych i przyjaznych dla użytkownika aplikacji/usług
  • Ciągłe badanie, ocenianie i integrowanie nowych technologii i ram dla maksymalnej wydajności

Wymagania

  • Minimum 12 lat doświadczenia w pracy, w tym co najmniej 10 lat w dziedzinie magazynowania danych obejmujących Python, skrypty, Azure Core Java, Snowflake, Postgres DB, MongoDB, Agile development, Bitbucket, Jenkins
  • Znaczne doświadczenie w pracy z dużymi zestawami danych, praktyczne umiejętności projektowania i tworzenia mocnych rurociągów pobierania danych przy użyciu standardowych branżowych ram.
  • Praktyczne zarządzanie konfiguracją, monitorowanie i strojenie wydajności.
  • Gotowość do szybkiego uczenia się nowych technologii i narzędzi
  • Wcześniejsze doświadczenie pracy na platformach chmurowych będzie atutem
  • Wybitne umiejętności rozwiązywania problemów, praktyczne umiejętności inżynierskie i zdolności komunikacyjne
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie inżynierii, informatyki, technologii informacyjnych lub pokrewnej

Dodatkowe informacje

  • Ciesz się elastycznym i satysfakcjonującym środowiskiem pracy z platformami do rozpoznawania rówieśniczego.
  • Odpoczywaj i odnawiaj siły dzięki indywidualnie dopasowanym planom wellness dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Planuj swoją przyszłość dzięki narzędziom finansowej kondycji.
  • Podążaj za nowinkami i doskonal swoje umiejętności dzięki możliwościom rozwoju zawodowego.