​​Principal Product Manager​ - Azure Data Integration

Dołącz do Microsoft jako Główny Menedżer Produktu ds. Integracji Danych Azure

O firmie Microsoft

W Microsoft innowacja jest sercem tego, co robimy. Wzmacniamy potencjał pasjonatów, którzy wyobrażają sobie i tworzą nieograniczoną przyszłość. Dołącz do nas w świecie umożliwionym przez chmurę, pełnym możliwości, otwartości i przełomowych innowacji na różnorodnych platformach danych.

Przegląd roli: Główny Menedżer Produktu - Integracja Danych Azure

Zespół inżynieryjny danych Azure firmy Microsoft jest na czele transformacji analityki za pomocą produktów najwyższej klasy, takich jak Microsoft Fabric, Azure SQL DB, Azure Cosmos DB i innych. Jako Główny Menedżer Produktu w zespole Integracji Danych Azure będziesz łączył moce Power Query i Azure Data Factory, aby zwiększyć nasze możliwości integracji. Angażując się blisko z klientami i przyjmując ich opinie, będziesz napędzać niezbędne ulepszenia i definiować przyszłość doświadczeń produktowych. Twoja praca zapewnia, że wykorzystujemy ogromne możliwości prezentowane przez świat zorientowany na dane.

Kluczowe obowiązki

  • Definiowanie i realizowanie strategii produktów w celu ulepszenia usług Integracji Danych Azure.
  • Współpraca z projektantami UX i badaczami w celu stworzenia doświadczeń użytkownika, które zachwycają.
  • Oferowanie najlepszych praktyk technicznych w celu zwiększenia sukcesu rozwiązań integracji danych Azure wśród partnerów i klientów.
  • Zbieranie i integrowanie opinii od użytkowników i społeczności w celu kierowania ulepszeniami produktu.
  • Prowadzenie tworzenia wpływowych treści, takich jak blogi, filmy, białe księgi i prezentacje na konferencjach technicznych.

Wymagane kwalifikacje

  • Licencjat w odpowiedniej dziedzinie plus co najmniej 8 lat doświadczenia w zarządzaniu produktem, zarządzaniu programem lub rozwoju oprogramowania. LUB Doświadczenie równoważne.
  • Silna podstawowa wiedza na temat baz danych, magazynów danych, lakehouses i narzędzi integracji danych.
  • Doświadczenie z głównymi usługami chmurowymi takimi jak Azure, AWS i Google Cloud Platform.
  • Znajomość narzędzi Business Intelligence takich jak Power BI.

Aplikanci muszą spełniać wszystkie wymagania Microsoft, klientów i rządowych kontroli bezpieczeństwa, w tym kontrole tła Microsoft Cloud.

Dlaczego warto wybrać Microsoft?

Microsoft jest miejscem dla marzycieli i osób, które realizują swoje pomysły. Cenimy i poszukujemy różnorodności myśli i tła, wierząc w zbiorową moc osiągania więcej. Nasze zaangażowanie w inkluzję pozwala nam lepiej obsługiwać naszą globalną bazę klientów. Dołącz do nas, aby innowować, rozwijać się i wpływać pozytywnie na świat, podczas gdy przyjmujesz karierę bez ograniczeń.