Dyrektor ds. Sprzedaży (Business Intelligence)

  • Full Time
Job expired!

Opis stanowiska

W NIQ staniesz się częścią czołowej firmy zajmującej się Inteligencją Rynkową i Konsumencką, która dostarcza pełen obraz rynku konsumenckiego, z większą ilością kanałów i kategorii niż kiedykolwiek wcześniej. Tworząc coraz więcej możliwości do podniesienia poprzeczki naszego sektora, NIQ i GfK łączą siły, aby stworzyć największą na świecie firmę do pomiaru sprzedaży detalicznej i analizy panelu konsumenckiego!

Poszukujemy konsultanta ds. sprzedaży projektów (Business Intelligence) do naszego zespołu rozwoju sprzedaży NielsenIQ (Assortment), odpowiedzialnego za rozwijanie i zarządzanie klientami korzystającymi z rozwiązań Assortment NIQ, które pomagają naszym klientom w identyfikacji możliwości planowania dla sklepów, poprzez strategie asortymentu i przestrzeni, z zintegrowanym i kompleksowym rozwiązaniem danych.

Stanowisko konsultanta ds. sprzedaży projektów ma na celu pełnienie roli specjalisty narzędzi Assortment, prowadzenie dogłębnych dyskusji z klientami, identyfikację możliwości sprzedaży i kierowanie zakresem projektów. Będzie on również odpowiedzialny za tworzenie i negocjowanie propozycji handlowych.

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za pozyskiwanie (otwieranie) nowych klientów/leadów, budowanie i negocjowanie propozycji handlowych.
  • Prezentowanie metodyki klientom i kierowanie zakresem projektu (szczegółowy briefing).
  • Kontrola i zarządzanie sprzedażą w projekcie, gwarantując zdrowy pipeline do osiągnięcia celów.
  • Odpowiedzialność za projektowanie Gif of Content i podejścia do nowych rozwiązań skoncentrowanych na zwiększaniu nowych sprzedaży.
  • Wsparcie w tworzeniu treści lub dostosowywaniu globalnych treści (power page, artykuły, webinar) do rozpowszechniania na platformach cyfrowych skoncentrowanych na aktywacji interesariuszy.
  • Udział w globalnych projektach strategii sprzedaży, nowych produktów i benchmarków najlepszych praktyk oraz projektach Nielsen, dostosowujących się do rzeczywistości dynamiki cenowej brazylijskiego rynku.
  • Odpowiedzialność za wewnętrzne szkolenia NIQ dla innych obszarów na temat rozwiązań Assortment.

Kwalifikacje

  • Vykształcenie wyższe w zakresie zarządzania, marketingu, stosunków międzynarodowych, ekonomii, inżynierii lub pokrewnych kierunkach.
  • Doświadczenie w sprzedaży konsultacyjnej/ analitycznej i dobrze rozwinięte umiejętności handlowe (prezentacja/negocjacje/komunikacja)
  • Silne umiejętności analityczne
  • Wiedza na temat rynku FMCG jest pożądana
  • Zaawansowany język angielski lub hiszpański

Dodatkowe informacje

Nasze korzyści

  • Program uznania
  • Opieka medyczna i stomatologiczna
  • Gympass
  • Elastyczne środowisko pracy
  • Krótki piątek
  • Podwójna premia roczna
  • Bon na posiłki
  • Hybrydowy model pracy z domu
  • Dostęp do obszernej i dogłębnej treści do nauki na żądanie i za pośrednictwem społeczności NIQ
  • Programy mentoringowe

I wiele innych!

ID oferty pracy: REFID857929