Senior Data Engineer

Dołącz do naszego zespołu jako Starszy Inżynier Danych w Scotiabank

Numer ogłoszenia: 198336

Czy jesteś gotowy, aby być częścią zespołu zorientowanego na rezultaty, promującego kulturę inkluzywności i wysokiej wydajności? W Scotiabank jesteśmy poświęceni pomaganiu naszym pracownikom w osiąganiu ich pełnego potencjału poprzez różnorodne, sprawiedliwe i wspierające środowisko.

Rola:

Poszukujemy Starszego Inżyniera Danych z solidnym doświadczeniem w zakresie Hurtowni Danych, procesów ETL i planowania. Ta rola jest kluczowa w wsparciu naszego zespołu zarówno w nowych inicjatywach, jak i istniejących aplikacjach.

Kluczowe Obowiązki:

  • Projektowanie, kodowanie i dokumentowanie procesów ETL dla nowych projektów.
  • Samodzielne rozwiązywanie problemów w istniejących aplikacjach.
  • Ocena i realizacja indywidualnych zobowiązań zadań w ramach terminów projektu.
  • Przeprowadzanie przeglądów kodu i nadzór nad pracą konsultantów technicznych.
  • Identyfikacja wyzwań technicznych i proponowanie innowacyjnych rozwiązań.

Wymagane Umiejętności i Doświadczenie:

  • 5-7 lat doświadczenia w rozwoju w narzędziu Informatica PowerCenter.
  • Minimum 2 lata pracy z DataStage lub Talend.
  • Rozległa wiedza specjalistyczna w PL/SQL i skryptach powłoki Unix.
  • Mocne umiejętności bazodanowe z doświadczeniem w rozwiązaniach Hurtowni Danych takich jak MOLAP, ROLAP i EDW.
  • Znajomość narzędzi do planowania takich jak Autosys lub Control M.

Mile Widziane:

  • Doświadczenie w administracji Informatica lub Talend.

Co zyskujesz?

Scotiabank to nie tylko wiodący bank w Amerykach. Jesteśmy społecznością, która ceni różnorodność i promuje inkluzję poprzez różne programy i inicjatywy:

  • Różnorodność, Równość, Inkluzja i Partnerstwo: Angażuj się i rozwijaj dzięki naszym Grupom Zasobów Pracowniczych (ERG), które obejmują różne tożsamości.
  • Dostępność i Dostosowania Miejsca Pracy: Dążymy do zapewnienia, że nasze środowisko jest inkluzywne i dostępne dla wszystkich.
  • Możliwości Rozwoju Umiejętności: Korzystaj z kursów online, możliwości międzyfunkcyjnych i wsparcia edukacyjnego.
  • Konkurencyjne Nagrody: Ciesz się korzyściami, w tym bonusami, kompleksowymi zasadami urlopowymi oraz natychmiastowym rozpoczęciem korzyści.
  • Angażowanie Społeczności: Uczestnicz w różnorodnych inicjatywach społecznościowych bez względu na swoje miejsce pracy.

Lok