Starszy Inżynier - Python, Chmura Bazy Danych Snowflake

  • Full Time
Job expired!

Opis Firmy

NIQ to czołowa na świecie firma zajmująca się inteligencją konsumencką, która zapewnia najbardziej kompleksowe zrozumienie zachowań zakupowych konsumentów i odkrywa nowe drogi do wzrostu. W 2023 roku NIQ połączyło siły z GfK, łącząc dwóch gigantów branży o niezrównanym zasięgu globalnym. Posiadając dogłębną perspektywę detaliczną i najobszerniejsze spostrzeżenia konsumentów—dostarczane za pomocą zaawansowanych analiz przy użyciu najnowocześniejszych platform—NIQ zapewnia Pełny Widok™.

NIQ, spółka należąca do portfolio Advent International, działa w ponad 100 rynkach, obejmujących ponad 90% populacji świata. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę NIQ.com.

Opis Stanowiska

Starszy Inżynier - Python, Snowflake cloud database, Chennai-Indie

REFID298276

Obowiązki

  • Umiejętność pisania złożonego kodu do tworzenia skalowalnych, elastycznych, i przyjaznych dla użytkownika aplikacji
  • Tworzenie kodu w celu poprawy responsywności i ogólnej wydajności
  • Przeprowadzanie analiz i zadań rozwojowych o coraz większej złożoności, które mogą wymagać obszernych badań i analiz
  • Ocena technologii, które możemy używać, w tym ramy, biblioteki i narzędzia Pythona
  • Zapewnienie utrzymania i jakości kodu. Produkcja kodu aplikacji i przypadków testu jednostkowych
  • Współpraca z wielozadaniowymi zespołami w ramach metodyki Agile
  • Doświadczenie z narzędziami do zarządzania konfiguracją (GIT) oraz z konceptami konfiguracji i narzędziami do ciągłej integracji (Jenkins/Bamboo)

Kwalifikacje

Osoba pasjonująca się kodowaniem, wykazująca chęć do nauki, potrafiąca dostosować się do zmieniających się potrzeb i jest autonomiczna. Powinna wykazywać doskonałe umiejętności analityczne, rozwiązywania problemów, komunikacyjne, a także swobodnie działać w zespole i współpracować z wieloma interesariuszami na rzecz budowy najwyższej klasy aplikacji.

  • Bakalaureat z informatyki lub pokrewnej dziedziny
  • 5+ lat doświadczenia w programowaniu Python
  • Dobre zrozumienie współpracy z Python frameworks & bibliotekami. Doświadczenie w chmurze Azure jest konieczne
  • Doświadczenie w pracy z Snowflake lub innymi systemami magazynowania danych jest konieczne
  • Umiejętność programowania w języku Java jest preferowana
  • Umiejętność pisania kodu nastawionego na wydajność. Zrozumienie koncepcji SQL & PL/SQL jest dobre
  • Doświadczenia w pracach transformacyjnych będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie z narzędziami takimi jak JIRA, Bit Bucket, Artifactory, Confluence, etc.
  • Doświadczenie w zwinnym rozwoju oprogramowania i DevOps

Dodatkowe Informacje

  • Korzystaj z elastycznego i satysfakcjonującego środowiska pracy z platformami do wzajemnego uznawania przez rówieśników
  • Odprężaj się dzięki planom wellness dostosowanym do Ciebie i Twojej rodziny
  • Planuj swoją przyszłość z narzędziami do zarządzania finansami
  • Zostań na bieżąco i rozwijaj swoje umiejętności dzięki możliwościom rozwoju w karierze.