Starszy Wykonawca, Analityk Danych

  • Full Time
Job expired!

Opis firmy

NielsenIQ to globalna firma zajmująca się pomiarem i analizą danych, która oferuje najbardziej kompleksowy i wiarygodny obraz konsumentów i rynków na całym świecie. Oferujemy dokładne, działające informacje i wglądy dla producentów towarów konsumpcyjnych, szybko zbywalnych towarów konsumpcyjnych i detalistów, a także kompletny obraz skomplikowanego i dynamicznie zmieniającego się rynku, którego firmy potrzebują do innowacji i wzrostu. Nasza metodologia łączy własne dane NielsenIQ z innymi źródłami danych, aby pomóc naszym klientom na całym świecie zrozumieć obecne trendy, przyszłe rozwinięcia i najskuteczniejsze działania do podjęcia na podstawie tej wiedzy. Uwielbiamy być w centrum wydarzeń. Dlatego pracujemy w ponad 90 krajach, obejmując ponad 90% populacji świata. Więcej informacji można znaleźć na www.niq.com.

NielsenIQ zobowiązuje się do zatrudniania i zatrzymywania zróżnicowanej siły roboczej. Jesteśmy dumni, że jesteśmy równym pracodawcą/wykonawcą akcji afirmatywnej, podejmując decyzje bez względu na rasę, kolor skóry, religię, płeć, tożsamość płciową lub wyrażanie, orientację seksualną, pochodzenie narodowe, genetykę, status niepełnosprawności, wiek, stan cywilny, status chronionego weterana, lub jakąkolwiek inną chronioną klasę.

Opis stanowiska

To stanowisko będzie zapewniać wsparcie analityczne i techniczne dla starszych członków zespołu i zespołu Thought Leadership w ramach globalnej organizacji Marketingu i Komunikacji. Ten analityk danych będzie wspierać rozwój szczegółowych, przewidywanych treści o przywództwie myśli do użytku w białych dokumentach, prezentacjach T2T dla kierownictwa, wydarzeń branżowych i treści. Rola ta będzie funkcjonować z analitycznym skupieniem, wymagającym wiedzy z kategorii lub CPS. Analityk dostarczy najlepszej klasy analizy trendów, wglądów do uzbrojenia ekonomisty i zespołu tworzenia treści w działające wglądy, przewidywane oświadczenia dostarczane przez historie danych, które są istotne i będą miały wpływ na naszych klientów i branże. Analityk będzie utrzymywał właścicielstwo wszystkich świadczeń CPS przez cały cykl życia.

Kwalifikacje

Szukamy osób, które:

  • Posiadają licencjat/magisterium.
  • Mają co najmniej 2 lata doświadczenia w branży CPG/Retail.
  • Posiadają silne umiejętności liczbowe i analityczne.
  • Posiadają doskonałą znajomość Microsoft Excel (tabel przestawnych, funkcji VLOOKUP, zaawansowanych formuł, formatowania warunkowego, tworzenia wykresów i formatowania); PowerPoint, znajomość VBA jest korzystna.
  • Posiadają umiejętności rozwiązywania problemów i analityczne.
  • Posiadają ekspertyzę CPG/Retail.
  • Mają doświadczenie z narzędziami Business Intelligence.
  • Są proaktywne, elastyczne i samozmotywowane.
  • Mają silne umiejętności komunikacyjne i potrafią dokumentować, prezentować i edukować innych.
  • Są skłonne do przejęcia własności i doprowadzenia projektów do zakończenia.
  • Mogą przewidzieć szerszy obraz i są holistyczne w naturze.
  • Mają doświadczenie i pragnienie tworzenia dokumentacji procesów.
  • Są biegłe w języku angielskim, zarówno mówionym, jak i pisnym (minimum poziom C1).
  • Mają skoncentrowaną na wynikach osobowość i umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Mają dobre umiejętności zarządzania czasem i obciążeniem pracą.
  • Mogą pracować samodzielnie oraz jako część zespołu.
  • Mają doświadczenie w pracy w środowisku wirtualnym i w wielokulturowym otoczeniu.
  • Są sumienne i zorientowane na szczegóły.

Twoje obowiązki będą obejmować:

  • Wsparcie w realizacji projektów poprzez kompilowanie, analizę i interpretację danych sprzedażowych i konsumenckich w celu identyfikacji trendów i wzorców dla rozwijania działających wglądów i budowania prezentacji.
  • Podsumowywanie danych w tabelach, wykresach i grafikach, przeglądanie danych pod kątem błędów i niespójności.
  • Sporządzanie raportów i prezentacji z prostą interpretacją danych (przegląd kategorii i kwestii).
  • Ustalanie i odświeżanie regularnych raportów, w tym komentarzy i wyróżnień (CPS).
  • Udostępnianie i aktywne poszukiwanie przykładów najlepszych praktyk oraz wdrażanie tych podejść w swojej pracy, jeśli to możliwe.
  • Wsparcie innych członków zespołu podczas spotkań z klientami i prezentacji.

Dodatkowe informacje