Starszy Inżynier ds. Uczenia Maszynowego

  • Full Time
Job expired!

Opis firmy

Jesteśmy firmą doradczą zajmującą się technologią specjalizującą się w transformacjach chmur rodowitych i korporacyjnych DevSecOps. Pasjonuje nas technologia, a naszym klientom dostarczamy ogromną wartość dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom technologicznym, korzystając z natywnej chmury, kontenerów i zaawansowanych praktyk DevSecOps opartych na automatyzacji. Nieustannie dążymy do przesuwania granic i stawiania wysokich standardów, co czyni nas ulubieńcem wśród naszych klientów. Kilka elementów przyczynia się do tworzenia i dostarczania doskonałych rozwiązań technologicznych, przy czym najważniejszy jest personel. Jeśli posiadasz zmysł do budowy systemów, aplikacji i rozwiązań do automatyzacji w chmurze, a także szukasz możliwości w firmie uznanej za mocarstwo w Enterprise DevSecOps i Cloud Native, twoje poszukiwania kończą się tutaj.

Opis stanowiska

Szukamy doświadczonego starszego inżyniera maszynowego uczenia się, który będzie przewodził w tworzeniu systemu cyberbezpieczeństwa opartego na sztucznej inteligencji. Twoja rola będzie niezwykle ważna w tworzeniu inteligentnych rozwiązań automatyzujących skomplikowane zadania identyfikacji, analizy i łagodzenia zagrożeń cybernetycznych na całym łańcuchu cybernetycznym. Korzystając z zaawansowanych algorytmów uczenia maszynowego i analizy danych, będziesz ściśle współpracować z multidyscyplinarnym zespołem specjalistów od sztucznej inteligencji i cyberbezpieczeństwa, aby zbudować solidne modele zdolne do analizy skomplikowanych wzorców zagrożeń, co znacznie poprawi zdolności wykrywania i reagowania na zagrożenia. Twoje innowacyjne wkłady będą niezbędne w tworzeniu zaawansowanego systemu sztucznej inteligencji, który wspomaga zespoły cyberbezpieczeństwa w automatycznym mapowaniu postępów cyberprzestępców w sieci. Dzięki twym wspólnym wysiłkom z interdyscyplinarnym zespołem, przyczynisz się do transformacji zaawansowanych badań nad uczeniem maszynowym w zrozumiałe sugestie dotyczące bezpieczeństwa, zapewniając silną obronę przed szerokim zakresem zagrożeń cybernetycznych.

Kwalifikacje

  • Znajomość Pythona, budowanie modeli AI przy użyciu narzędzi takich jak TensorFlow lub PyTorch
  • Doświadczenie w tworzeniu produkcyjnych przepływów pracy MLOP przy użyciu narzędzi takich jak TensorFlow Extended, Kubeflow, MLFlow, itp.
  • Rozległa wiedza na temat tworzenia LSTMs, Transformers i Autoencoders
  • Silne doświadczenie w wdrażaniu narzędzi takich jak Apache Kafka do tworzenia strumieniowych sieci danych dla aplikacji ML
  • Doświadczenie w korzystaniu z chmurowych platform ML takich jak AWS Sagemaker, Google Vertex AI czy Azure Machine Learning

Edukacja / Doświadczenie / Certyfikaty:

  • BS w informatyce, data science, uczeniu maszynowym lub sztucznej inteligencji, preferowane jest posiadanie tytułu magistra / doktora.
  • Wcześniejsze doświadczenie na stanowisku starszego głównego lub technicznego lidera w zespole AI / ML

Preferowane doświadczenie:

  • Znajomość i doświadczenie w tworzeniu modeli AI dla aplikacji dotyczących bezpieczeństwa cybernetycznego
  • Projektowanie i inżynieria algorytmów wykrywania SIEM/SOAR
  • Znajomość przepisów i systemów dotyczących cyberbezpieczeństwa DOD

Dodatkowe informacje

Cenimy sobie:

  • Jazdę: Pasja i energia w realizowaniu wysokiej jakości rozwiązań technicznych; Samomotywacja i ciekawość intelektualna
  • Zaangażowanie w jakość: Pasja do tworzenia i dostarczania rozwiązań klasy światowej dostarczających realne korzyści dla klienta
  • Skupienie na kliencie: Rozwiązania problemów dostosowane do potrzeb klientów i skuteczne zarządzanie oczekiwaniami
  • Komunikacja: Doskonałe zdolności do artykulowania problemów, rozwiązań, ryzyka, nagród itp., zarówno w formie pisemnej, jak i ustnej
  • Umiejętności techniczne: Zdecydowane zamiłowanie do technologii
  • Wiedza ekonomiczna: Zrozumienie roli technologii w podnoszeniu efektywności biznesowej; Szukamy kandydatów, którzy rozumieją, jak ich techniczne rozwiązania mogą pomagać firmom

Co oferujemy:

  • Możliwość zrobienia zauważalnej różnicy dla organizacji i naszych klientów
  • Wielką perspektywę wzrostu w szybko rozwijającej się organizacji; twoja kariera zależy od twojego wkładu, a nie od stażu
  • Interesujące, ale skomplikowane wyzwania, aby wzmocnić twoje umiejętności techniczne i ekonomiczne; Nasi konsultanci są technologami biznesu, którzy rozumieją, jak technologia napędza biznes.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i świadczenia

Wymóg dotyczący autoryzacji pracy: Wymagane obywatelstwo USA lub stały pobyt.

Oteemo jest pracodawcą zapewniającym równość szans i realizującym akcję afirmatywną. Kandydaci są dobrani na podstawie zasług i wymagań biznesowych, a nie na podstawie takich parametrów jak rasa, kolor skóry, religia, wyznanie, płeć, orientacja seksualna, pochodzenie narodowe, przodkowie, wiek, niepełnosprawność, informacje genetyczne, stan cywilny, status weterana lub jakiekolwiek inne czynniki chronione przez prawo. Oteemo przestrzega przepisów dotyczących rozsądnych dopasowań dla osób niepełnosprawnych i niepełnosprawnych.