Senior Software Engineer, Edge Applications

Job expired!

O nas

W Hayden AI jesteśmy zaangażowani w wykorzystanie sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego do rewolucjonizowania sposobu, w jaki rządy i przedsiębiorstwa radzą sobie z realnymi problemami. Od ulepszania egzekwowania przepisów na buspasach i przystankach autobusowych po przewodzenie w modelowaniu cyfrowych bliźniaków, nasze nowoczesne mobilne systemy percepcji umożliwiają klientom poprawę transportu, zwiększenie bezpieczeństwa na ulicach i wspieranie zrównoważonej przyszłości.

Na czym polega praca

Jako kluczowy członek zespołu inżynierii oprogramowania Hayden, będziesz uczestniczyć w tworzeniu naszego produktu nowej generacji, skoncentrowanego na egzekwowaniu bezpieczeństwa na przystankach szkolnych. Rola ta obejmuje budowanie i udoskonalanie modeli AI do wykrywania i śledzenia pojazdów na urządzeniach brzegowych. Jako ogólny inżynier oprogramowania C++, dostarczysz solidny kod C++ zoptymalizowany pod kątem urządzeń brzegowych.

Twoje obowiązki będą obejmować poprawę dokładności modeli ML/CV, dostosowywanie modeli open-source do specyficznych wyzwań Hayden oraz współpracę z zarządzaniem produktem w celu przekształcenia potrzeb klientów w rozwiązania programowe. Dołącz do nas w szybkim tempie start-upowym, dostarczając dobrze zaprojektowany, dokładnie przetestowany kod, gdy Hayden rozszerza swoje możliwości organizacyjne.

Obowiązki

  • Dostarczanie solidnego, dokładnie przetestowanego kodu C++.
  • Iteracja nad naszymi systemami śledzenia pojazdów w czasie rzeczywistym i odczytywania tablic rejestracyjnych.
  • Udoskonalanie i optymalizacja przetwarzania obrazów i wideo po stronie chmury.
  • Skupienie na optymalizacji wydajności, zwłaszcza dla architektury Nvidia Jetson.
  • Ulepszanie infrastruktury i narzędzi do efektywnej analizy wydajności i cykli rozwojowych.

Kwalifikacje

  • Tytuł licencjata lub magistra w dziedzinie informatyki, inżynierii elektrycznej lub pokrewnych.
  • Silna biegłość w programowaniu w C++.
  • Minimum 3 lata doświadczenia w branży.
  • Podstawy w zakresie uczenia maszynowego, przetwarzania obrazów, widzenia komputerowego lub pokrewnych dziedzin.
  • Doświadczenie we współpracy z innymi inżynierami oprogramowania w większych organizacjach.

Sposoby, aby się wyróżnić

  • Głęboką wiedzę i doświadczenie w tworzeniu systemów osadzonych.
  • Znajomość programowania CUDA/OpenCL i potoków przetwarzania wideo.
  • Biegłość w narzędziach ML, takich jak Spark, TensorFlow i PyTorch.
  • Doświadczenie w zarządzaniu przetwarzaniem danych i kodem uczenia maszynowego za pośrednictwem GitHub.
  • Ekspertyza w tworzeniu aplikacji mobilnych na iOS lub Androida poza interfejsem użytkownika.
  • Doświadczenie z ROS lub innymi systemami robotycznymi.

Zalety i benefity

  • Nieskończone możliwości nauki i rozwoju w różnorodnej i utalentowanej grupie rówieśników.
  • Opcje dla 100% opłacanego przez firmę - ubezpieczenia medycznego, dentystycznego i okulistycznego dla pracowników i ich rodzin (