Inżynier Oprogramowania (AI do Konwersacji)

  • Full Time
Job expired!

Opis firmy

Cześć, jesteśmy Nexthink. Nie tylko jesteśmy liderem w kategorii cyfrowych doświadczeń pracowników, to my wymyśliliśmy tę kategorię. Nasze rozwiązania integrują analizy w czasie rzeczywistym, automatyzację i opinie pracowników ze wszystkich punktów końcowych, umożliwiając zespołom IT zapewnienie doskonałych doświadczeń w pracy. Nasza platforma native cloud identyfikuje problemy i rozwiązania, wykonuje zautomatyzowane odpowiedzi i pozwala firmom na ciągłe doskonalenie doświadczeń swoich pracowników, czyniąc ich bardziej produktywnymi, wydajnymi i szczęśliwymi w pracy. Mamy zainstalowane miliony punktów końcowych, przekroczyliśmy 100M dolarów ARR, a niedawno pozyskaliśmy 180M dolarów w finansowaniu serii D dla wyceny firmy na 1.1B dolarów, ale to dopiero początek.

Opis stanowiska

Nexthink jest na czele rewolucji generatywnej AI, prowadzącej firmową inicjatywę dotyczącą AI opartej na konwersacjach. Szukamy doświadczonego inżyniera oprogramowania ze zrozumieniem operacji Machine Learning (MLOps), który dołączy do naszego zespołu AI i kształtował naszą kolejną fazę innowacji i wzrostu. Skupiamy się na tworzeniu skalowalnych i niezawodnych rozwiązań AI, które rozwiązują realne problemy naszych klientów.

Obowiązki

Jako część zespołu AI w Nexthink, będziesz:

  • Projektować, rozwijać i wspierać zaawansowaną platformę AI, zapewniając jej stabilność, niezawodność i skalowalność.
  • Rozwijać odpowiednie narzędzia, aby całkowicie obserwować system AI od zbierania danych po działanie w produkcji.
  • Automatyzować system benchmarkingu i wdrażania modeli AI.
  • Współpracować z inżynierami AI i innymi nie-technicznymi interesariuszami, upewniając się, że systemy AI dostarczają naszym klientom oczekiwaną wartość.

#LI-Hybrid

Kwalifikacje

Minimalne kwalifikacje:

  • Licencjat lub magister nauk komputerowych, pokrewnego pola technicznego lub równoważne doświadczenie praktyczne.
  • Znaczne doświadczenie w inżynierii oprogramowania z solidnym zrozumieniem standardów MLOps.
  • Silne doświadczenie w Java i Python.
  • Dobre zrozumienie technologii mikrousług, kontenerów i orkiestracji (Docker, Kubernetes, etc.).
  • Doświadczenie w budowaniu platform/produktów w chmurze.

Preferowane kwalifikacje:

  • Doświadczenie w budowaniu, wdrażaniu i utrzymaniu systemów produkcyjnych na AWS.
  • Podstawowa wiedza o koncepcjach ML/AI oraz LLM.

Dodatkowe informacje

Jesteśmy ponad 900 pracownikami, rozproszonymi w 21 krajach i 8 strefach czasowych, mówimy ponad 60 językami. Jesteśmy pozytywni, dajemy radę, ciągle rośniemy, jesteśmy zespołem, jesteśmy Nexthink. Wierzymy, że czyny mówią głośniej niż słowa, kiedy chodzi o różnorodność, integrację i równość w miejscu pracy. Nexthinkers to wielojęzyczni obywatele wielu narodowości, pochodzący z różnych środowisk. Jesteśmy zobowiązani do zatrudniania prawdziwie reprezentatywnej siły roboczej, która jest w stanie tworzyć rozwiązania i sprzyjać innowacji dla nowoczesnych cyfrowych doświadczeń pracowniczych.