Inżynier Oprogramowania, Systemy Przechwytywania Danych

  • Full Time

Poszukujemy doświadczonego inżyniera oprogramowania, który dołączy do naszego zespołu zajmującego się tworzeniem aplikacji do wprowadzania danych i obsługujących przepływy danych dla naszych wewnętrznych pracowników operacyjnych i agentów terenowych. Nasz zespół odpowiada za systemy zaplecza i usprawnienia (stworzone w Pythonie i wykorzystujące usługi i składowiska danych Amazon Web Services) oraz aplikacje wykorzystywane przez naszych interesariuszy (mogą to być interfejsy internetowe React lub zainstalowane aplikacje .NET). Wybrany kandydat będzie przyczyniał się do naszych rozwojów z celem dostarczania bardziej inteligentnych, wydajniejszych i niezawodniejszych systemów.

Dlaczego warto dołączyć do Mintel? Jesteśmy wiodącą globalną agencją wywiadu rynkowego, a technologia jest kręgosłupem naszego sukcesu. Pomagamy naszym klientom zrozumieć konsumentów i rynki konsumenckie, a naszym celem jest dostarczanie informacji rynkowych, które informują o wszystkich świetnych decyzjach biznesowych. Nasza technologia pozwala nam prezentować dane, spostrzeżenia i opinie naszym klientom na całym świecie w angażujący sposób.

Mintel zobowiązuje się do tworzenia i utrzymania zróżnicowanego personelu, oferując możliwości dla wszystkich. 26% naszego zespołu inżynieryjnego i 23% naszych liderów inżynieryjnych to kobiety. Jesteśmy dumni, że jesteśmy sygnatariuszem Karty Talentów Technologicznych, podkreślając nasze zaangażowanie w zwiększanie różnorodności w naszym zespole i promowanie postępu w całej branży. Oferujemy elastyczne warunki pracy i zapewniamy wsparcie, rozwój oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Wspieramy model pracy hybrydowej. Większość członków naszego zespołu spędza jeden lub dwa dni w tygodniu w naszym biurze w Londynie i pracuje zdalnie przez resztę tygodnia.

Twoje zadania:

  • Dołącz do wysoko wydajnego zespołu Agile, pracując ściśle z interesariuszami biznesowymi, aby zrozumieć wymagania i dostarczyć rozwiązania.
  • Rozwijaj funkcje lub rozwiązuj problemy techniczne w ramach sprintu swojego zespołu. Często wiąże się to z indywidualnym wkładem lub parowaniem w zespole, choć czasami konieczna jest współpraca z inżynierami i architektami z innych zespołów.
  • Pomagaj swojemu zespołowi w dostarczaniu wysokiej jakości, niezawodnego oprogramowania poprzez nasze praktyki przeglądu kodu i QA, i przyczyniaj się do ich ewolucji w czasie.
  • Włączaj się do dyskusji na temat kompromisów w implementacji w ramach zespołu lub możliwości technicznych rozwiązań z naszymi interesariuszami.

Czego szukamy:

  • Osób z praktycznym doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania gromadzonym w zespole deweloperskim.
  • Programistów, którzy czują się swobodnie pracując z rozwojem back-endu. Nasz zespół tworzy usługi cloud w Pythonie i implementuje je na AWS. Obsługujemy także szereg aplikacji .NET wykorzystywanych do kluczowych zadań operacyjnych.
  • Programistów, którzy radzą sobie z rozwojem front-endu. Nasze najnowsze front-endy korzystają z Reacta i TypeScriptu.
  • Kandydatów, którzy szybko zdobędą wiedzę na temat domeny i skutecznie poprawią swoje umiejętności w potrzebnych tematach technologicznych.
  • Kandydatów, którzy są chętni do przyczynienia się do rozwoju nowych funkcji, a także do poprawy niezawodności i wydajności systemu.

Co otrzymasz w zamian:

  • Kulturę firmy, która promuje autentyczną współpracę, jednocześnie umożliwiając pracę zdalną dzięki tygodniowemu modelowi pracy hybrydowej obowiązującemu w całej firmie.
  • Podejście do rozwoju osobistego, które motywuje jednostki do rozwoju i dzielenia się swoją wiedzą.
  • Imprezy towarzyskie, zarówno w ramach departamentu, jak i całej firmy.
  • Hożny urlop, z możliwością zakupu dodatkowego czasu wolnego.
  • Dzień wolny na świętowanie twoich urodzin.
  • Mintel ceni sobie oddanie społeczeństwu i oferuje każdemu pracownikowi 2 dni w roku na wkład w wartościowy cel.