Starszy/Menedżer Produktu Technicznego ds. Robotyki

  • Full Time
Job expired!

Ta rola może być oparta w NY lub SF/Bay Area

Aescape - wymawiane "escape" - to unikalna firma z branży robotyki lifestyle, łącząca ludzi i robotykę dla poprawy jakości życia. Obecnie przechodzimy szybką fazę wzrostu i planujemy wprowadzić nasz produkt na rynek w 2024 roku we współpracy z globalnymi liderami w dziedzinach gościnności, wellness, sportu i fitnessu. Nasz zróżnicowany zespół codziennie pracuje nad tworzeniem produktów, które wzbogacą i przekształcą życie naszych członków i partnerów biznesowych.

Wyobraź sobie szansę na kierowanie swoim entuzjazmem dla robotyki, jednocześnie pomagając ludziom czuć się najlepiej każdego dnia!

Szukamy Starszego Managera ds. Produktów Technicznych, Robotyki z doświadczeniem we współpracy z robotykami i ekspertami ds. wizji nad systemami cobotów lub autonomicznymi, które działają w bliskim kontakcie z ludźmi. Jako kluczowy członek naszego zespołu, pomożesz kształtować naszą wizję i mapę drogową, dostarczając najnowocześniejszą technologię na przecięciu robotyki i wellness. Podczas gdy ta rola skupia się głównie na wizji, sterowaniu i oprogramowaniu, będziesz także ściśle współpracować z naszym zespołem sprzętowym podczas tworzenia przyszłych wersji naszej platformy.

Twoje zadania

Jako Starszy Manager ds. Produktów Technicznych, Robotyki w Aescape będziesz:

  • Zwracać baczą uwagę na doświadczenia, które oferujemy, aby zachwycić naszych klientów, zrozumieć wpływ naszych wyborów technologicznych i strategii dostarczania treści.
  • Współpracuj z naszymi liderami inżynieryjnymi i treściowymi, aby rozwinąć wizję i mapę drogową dla naszych interfejsów człowiek-robot i systemów sterowania.
  • Projektuj metryki i wskaźniki KPI, które łączą naszą innowacyjną technologię i doświadczenia klientów, umożliwiając nam śledzenie i zwiększanie wydajności.
  • Współpracuj z zespołami badawczymi, tworzącymi treści i projektującymi, aby testować i potwierdzać hipotezy dotyczące poprawy naszego doświadczenia, wprowadzając do naszej oferty nowe funkcje.
  • Twórz wymagania dotyczące produktów, pracuj z menedżerami inżynieryjnymi nad planowaniem i realizacją sprintów, opracowując kryteria akceptacji i zapewniając terminową wysyłkę.

Co przyniesiesz

  • Ponad 7 lat doświadczenia w robotyce, w tym co najmniej trzy lata jako manager produktu.
  • Silne umiejętności zarządzania produktem z nastawieniem na klienta.
  • Ciekawość techniczną i pasję do robotyki oraz naszych klientów.
  • Praktyczną wiedzę na temat systemów kontroli i wizji robotów oraz umiejętność wyjaśnienia skomplikowanych koncepcji technicznych szerszej publiczności.
  • Doświadczenie z cobotami lub autonomicznymi systemami działającymi blisko ludzi.
  • Strukturalne podejście do rozwiązywania problemów, nastawienie na dane, znajomość analizy, umiejętności tworzenia metryk i raportów.

Miło będzie mieć

  • Praktyczną wiedzę na temat SQL, analizy danych, zdolność tworzenia raportów i paneli sterowania.

Co zyskujesz

  • Możliwość dołączenia do pionierskiej firmy technologicznej, która ma na celu przekształcenie branży masażu.
  • Szansa na wprowadzenie różnicy za pomocą produktu, który promuje zdrowie i szczęście.
  • Kultura zespołu napędzana pasją, ambicją, upoważnieniem, włączeniem, ciekawością i zabawą!
  • Razem się rozwijamy - Twoje rozwinięcie osobiste i zawodowe są dla nas tak samo ważne.
  • Miejsce pracy, które upoważnia jednostki, zachęca do pracy zespołowej i nagradza osiągnięcia.
  • Udziały w firmie na wczesnym etapie rozwoju, kierowanej przez serialowych przedsiębiorców z wieloma udanymi wyjściami.
  • Opłacane przez nas ubezpieczenie medyczne, dentystyczne i na okulary.
  • 401k z dopasowaniem firmy na poziomie 4%.
  • Nieograniczone wakacje i hojny urlop rodzicielski.
  • Pracujesz do późna? Kolacja jest za nasz rachunek.
  • Competencyjne wynagrodzenie + plan udziałów, zakres wynagrodzenia dla tej roli to $180k - $250k w zależności od poziomu i doświadczenia.

Więcej o Aescape

Aescape (wymawiane 'escape') to firma z branży robotyki lifestyle, która w unikalny sposób łączy ludzi z robotyką dla lepszego życia. Założona w 2017 roku, Aescape opracowała w pełni zautomatyzowaną terapię masażu, aby pomóc branży hotelarskiej, fitness i opieki zdrowotnej sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na usługi wellness w obliczu rosnącego globalnego deficytu pracowników. Aescape zapewnia doskonałe masaże: konsekwentne, łatwo dostępne i dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Z przyjemnością informujemy, że udało nam się zebrać 70 mln dolarów jeszcze przed wprowadzeniem produktu na rynek, co potwierdza to, co zawsze uważaliśmy: naprawdę rewolucjonizujemy doświadczenie z masażem.

Firmą zarządza jej założyciel Eric Litman (z czterema wcześniejszymi udanymi wyjściami), wspierany przez zespół zarządzający z takich firm jak Peloton, Tonal, Amazon, Accenture, Apple, Bird, Meta i Intuitive Surgical.

Business Insider uznał nas za jeden z 22 najbardziej innowacyjnych startupów sportowych!

Inspirują nas osoby pełne pasji, zmotywowane i chętne do nauki. Cenimy różnorodne perspektywy oraz zasobne, zdeterminowane osoby, które chcą coś zmienić na świecie. Tak jak nasz produkt, umożliwiamy ludziom osiągnięcie pełni swojego potencjału dzięki Aescape.

SPRÓBUJ RAZ, UWIERZ NA ZAWSZE.

Aescape to pracodawca, który zapewnia równe szanse i jest zdecydowany na promowanie różnorodności i integracji w miejscu pracy. Rygorystycznie zabraniamy dyskryminacji i nękania na tle rasy, koloru skóry, płci, religii, orientacji seksualnej, pochodzenia narodowego, niepełnosprawności, informacji genetycznych, ciąży lub innej cechy chronionej zgodnie z federalnymi, stanowymi czy lokalnymi prawami. Ta polityka obejmuje wszystkie praktyki pracy w naszej organizacji.