Software Engineer

Job expired!

Szczegóły lokalizacji: Indie, Gurugram

W GoDaddy rozumiemy, że przyszłość pracy jest zróżnicowana i dostosowana do potrzeb każdego zespołu. Niektóre zespoły całkowicie pracują z biura, inne przyjmują model hybrydowy, a niektóre są całkowicie zdalne.

Stanowisko hybrydowe

To stanowisko jest hybrydowe, co oznacza, że będziesz dzielić swój czas między pracą zdalną z domu a pracą w biurze. W związku z tym powinieneś mieszkać w odległości umożliwiającej dojazd. Częstotliwość, z jaką będziesz musiał przychodzić do biura, może się różnić, od kilku razy w tygodniu do raz na miesiąc lub kwartał, zgodnie z decyzją lidera zespołu. Menedżer rekrutacyjny dostarczy więcej szczegółów na temat konkretnych oczekiwań dotyczących hybrydowego modelu pracy w tym zespole.

Dołącz do naszego zespołu

W GoDaddy redefiniujemy cyfrowy krajobraz dla małych biznesów, wprowadzając zdolności Generatywnej AI do naszej Platformy Danych i Uczenia Maszynowego. Rozszerzamy naszą misję, aby wspierać małe firmy w osiąganiu niespotykanego sukcesu poprzez innowacyjne produkty napędzane zaawansowaną technologią. Dołącz do naszego różnorodnego zespołu w GoDaddy jako Inżynier Oprogramowania, gdzie będziesz wdrażać najnowocześniejsze usługi danych i uczenia maszynowego, przyczyniając się do naszych postępów technologicznych.

Rola i obowiązki

Jako Inżynier Oprogramowania będziesz:

  • Opracowywać skalowalne mikrousługi i aplikacje internetowe.
  • Wdrażać jeziora danych i infrastruktury uczenia maszynowego na AWS, wykorzystując usługi native cloud do napędzania biznesu.
  • Brać udział w działaniach DevOps, publikacji i wsparciu awaryjnym swoich aplikacji i usług.
  • Monitorować i mierzyć wskaźniki inżynieryjne i operacyjne, aby identyfikować i wprowadzać usprawnienia procesów.
  • Przyczyniać się do grup roboczych technologicznych i wewnętrznych projektów open-source.

Doświadczenie i kwalifikacje

Twoje doświadczenie powinno obejmować:

  • 2+ lat doświadczenia w rozwoju i wdrażaniu produkcyjnego oprogramowania.
  • Doświadczenie w pracy z Amazon Web Services (AWS) lub równoważnym.
  • Biegłość w językach programowania Javascript lub Python.
  • Silna motywacja do nauki, rozwoju i pomocy innym inżynierom w tym samym.

Mile widziane również:

  • Licencjat z Informatyki, Inżynierii Komputerowej lub równoważnego stopnia technicznego, z solidnymi podstawami informatyki.
  • Doświadczenie w zarządzaniu klastrami Kubernetes na potrzeby wdrożenia platformy AI/ML, w tym konfiguracja klastrów, monitorowanie aplikacji i konserwacja.
  • Doświadczenie z TypeScript lub JavaScript.
  • Doświadczenie z big data i DevOps.

Korzyści

Oferujemy szeroki zakres korzyści, w tym płatny urlop, oszczędności na emeryturę (401k, plan emerytalny), kwalifikację do premii, przyznawanie udziałów, udział w planie zakupu akcji dla pracowników oraz inne korzyści dla rodzin, takie jak urlop rodzicielski. Korzyści GoDaddy różnią się w zależności od roli i lokalizacji