Sr. Data Analyst

Dołącz do naszego zespołu w CARFAX: Rekrutujemy teraz Starszego Analityka Danych!

Dlaczego warto pracować w CARFAX?

W CARFAX, prawo do chwalenia się przychodzi w standardzie z pracą! Jesteśmy organizacją skoncentrowaną na misji, poświęconą rozwijaniu marki zakorzenionej w dokładności i integralności. Cenimy nasze produkty i naszych klientów, pomagając milionom podejmować dobrze poinformowane decyzje każdego dnia. Nie jesteśmy tylko pracodawcą; jesteśmy platformą, gdzie pasjonaci profesjonaliści spotykają się, aby robić różnicę, ciesząc się harmonijną równowagą między życiem zawodowym a prywatnym, podczas zajmowania się wymagającymi projektami w dynamicznym środowisku pracy. Ekscytująca aktualizacja: Nasz czterodniowy tydzień pracy ma się kontynuować przez lato 2024!

O roli: Starszy Analityk Danych

Dołącz do naszych zespołów nauki o danych i technologii danych jako Starszy Analityk Danych w naszej lokalizacji w Centreville, VA. Będziesz współpracować nad skomplikowanymi badaniami i tworzyć zaawansowane rozwiązania analityczne dla głównych inicjatyw produktowych. Twoje codzienne zadania będą obejmowały strategiczną analizę danych, ścisłą współpracę z interdyscyplinarnymi zespołami oraz prowadzenie wpływowych badań i prezentacji. To rola zaprojektowana dla osób rozwiązujących problemy i myślących analitycznie, które są pasjonatami podejmowania decyzji opartych na danych.

Kluczowe obowiązki

  • Wykorzystywanie zaawansowanych technik analitycznych do odblokowywania nowej wartości z danych dla istniejących i nowych produktów.
  • Tworzenie interaktywnych narzędzi i paneli do analizy produktów, eksploracji i monitorowania.
  • Dostarczanie ukierunkowanej ad hoc analizy i praktycznych wskazówek dla wewnętrznych interesariuszy.
  • Projektowanie i wdrażanie regularnych raportów wspierających podejmowanie świadomych decyzji przez zespoły.
  • Promowanie usprawnień jakości i integralności danych.
  • Dokumentowanie procesów analitycznych i wyników, prezentując wartość dla interesariuszy.
  • Usprawnianie i udoskonalanie procedur analizy danych w całym Departamencie Usług Danych.

Czego szukamy

  • 3-7 lat praktycznego doświadczenia w zaawansowanej analizie danych lub tytuł magistra w dziedzinie statystyki, analizy danych lub pokrewnych.
  • Mocna ekspertyza w programowaniu R i SQL, z co najmniej czteroletnim doświadczeniem.
  • Sprawdzone osiągnięcia w opracowywaniu narzędzi raportujących i dashboardów przy użyciu R Markdown lub Shiny, z co najmniej dwuletnim doświadczeniem.
  • Zrozumienie i stosowanie technik modelowania statystycznego, w tym regresji liniowej i logistycznej, GLM, itp.
  • Wyśmienite umiejętności komunikacyjne, zdolność przekazywania złożonych wglądów w dane na wszystkich poziomach organizacyjnych.
  • Poświęcenie na