Sr. Devops Engineer (Azure + AI) - LATAM

Mindtech specjalizuje się w kompleksowym outsourcingu oprogramowania, bezproblemowo łącząc talenty z Ameryki Łacińskiej z globalnymi możliwościami. Nasze szybkie i ekonomiczne podejście gwarantuje naszym klientom wyjątkową obsługę i innowacyjne rozwiązania. Zróżnicowany zespół ponad 70 wykwalifikowanych specjalistów z całej Ameryki Łacińskiej i USA jest zaangażowany w dostarczanie oprogramowania, które przyczynia się do sukcesu.

Szukamy doświadczonego specjalisty Azure DevOps / Operations, aby wzmocnić nasz zespół. Ta kluczowa rola wymaga dogłębnej wiedzy w zarządzaniu, optymalizacji i zabezpieczaniu infrastruktury chmurowej Azure zarówno dla operacji wewnętrznych, jak i klientów korporacyjnych. Doświadczenie w technologiach Azure AI jest znaczącym atutem.

Kluczowe obowiązki:

  • Zarządzanie i optymalizacja środowisk chmurowych Azure, zapewnienie bezpieczeństwa, zgodności i efektywności kosztowej.
  • Wykorzystanie usług Azure, takich jak Azure Entra, App Services, Cosmos DB, Azure Virtual Machines, SharePoint Online i inne do wspierania naszej infrastruktury.
  • Stosowanie i zarządzanie pipeline'ami CI/CD w celu usprawnienia procesów rozwoju i wdrażania.
  • Ustalanie i zarządzanie narzędziami monitorującymi w celu zapewnienia optymalnej niezawodności i wydajności aplikacji.
  • Współpraca z zespołami międzyfunkcyjnymi w celu zrozumienia i wdrożenia wymagań infrastrukturalnych.
  • Dostarczanie wiedzy specjalistycznej w technologiach Azure AI, w tym Azure AI Studio, AI Search, Power Automate i Copilot Studio, aby zwiększyć nasze możliwości AI.
  • Zapewnienie zgodności z ważnymi standardami bezpieczeństwa i prywatności (np. ISO/IEC 27001, SOC 2, GDPR, HIPAA, FedRAMP oraz NIST).
  • Dokumentowanie procesów, polityk i procedur dotyczących infrastruktury w celu utrzymania jasnych i aktualnych zapisów.
  • Zapewnianie wsparcia technicznego i mentorskiego młodszym członkom zespołu.

Wymagania:

  • Tytuł licencjata w dziedzinie Informatyki, Inżynierii lub pokrewnej dziedziny.
  • Ponad 3 lata doświadczenia w zarządzaniu środowiskami chmurowymi Azure z silnym naciskiem na bezpieczeństwo i zgodność.
  • Solidne zrozumienie i doświadczenie w pracy z usługami Azure, takimi jak Azure Entra, App Services, Cosmos DB, Azure Virtual Machines, SharePoint Online i inne.
  • Doświadczenie w technologiach Azure AI, w tym Azure AI Studio, AI Search, Power Automate i Copilot Studio.
  • Znajomość stosowania pipeline'ów CI/CD i praktyk.
  • Doświadczenie w ustanawianiu i zarządzaniu narzędziami monitorującymi niezawodność i wydajność aplikacji.
  • Silne umiejętności komunikacyjne i współpracy, z umiejętnością efektywnej pracy w rozproszonych zespołach międzyfunkcyjnych.
  • Znajomość głównych standardów bezpieczeństwa i prywatności (np. ISO/IEC 27001, SOC 2, GDPR, HIPAA, FedRAMP i NIST).
  • Biegła znajomość języka angielskiego.

Preferowane kwalifikacje:

  • Certyfikat Microsoft Certified: Azure DevOps Engineer Expert.
  • Doświadczenie z innymi platformami chmurowymi, takimi jak AWS lub GCP.
  • Znajomość narzędzi do konteneryzacji i orkiestracji, takich jak Docker i Kubernetes.