Inżynier Danych Personelu (AWS)

  • Full Time
Job expired!

Opis firmy

Doświadcz czegoś Wyjątkowego rozpoczynając karierę w MUFG Investor Services.

Kim jesteśmy? W skrócie, MUFG Investor Services to oddział rodziny Mitsubishi UFJ Financial Group, współpracujący z ponad 480 lojalnymi globalnymi firmami inwestycyjnymi, oferującym pomoc w zakresie administracji, usług związanych z aktywami, bankowości i finansowania funduszy.

Działamy w 14 lokalizacjach na całym świecie i zapewniamy doskonałe centrum Wyjątkowego talentu dla rozwoju.

#LI-Hybrid

Opis stanowiska

Szukamy doświadczonego Inżyniera Danych, który dołączy do świeżo utworzonego zespołu i weźmie udział w ekscytującym nowym strategicznym projekcie mającym na celu rozwój uniwersalnej platformy danych dla organizacji.

Współpracujesz z właścicielami produktów, architekturą, naukowcami od danych, QA i zarządzaniem wydań, tworząc produkty oparte na danych, które bezpośrednio wpływają na biznes poprzez zwiększenie efektywności operacyjnej i generowanie przychodów. Stanowisko wymaga od ciebie współpracy nad wymaganiami, tworzenia odpowiednich projektów rozwiązań, tworzenia zadań programistycznych i współpracy z zespołem nad wdrożeniem rozwiązania.

Aby aplikować na to stanowisko, oprócz potwierdzonego doświadczenia technicznego, musisz mieć również doświadczenie i udokumentowany dorobek w pracy nad aplikacjami na poziomie przedsiębiorstwa. Dołączasz do dużego zespołu o różnorodnych umiejętnościach i doświadczeniu, a praca wymaga zmotywowanej osoby, która jest dobra w przejmowaniu odpowiedzialności i może samodzielnie przynosić rezultaty.

Twoje obowiązki:

  • Zbieranie danych z wielu źródeł i opracowywanie systemów przetwarzania danych
  • Automatyzacja testowania i wdrażania infrastruktury
  • Ścisła współpraca z analitykami biznesu, inżynierami danych i właścicielami produktów w celu pogłębienia zrozumienia procesów biznesowych i wymagań dotyczących danych
  • Ustalanie i zarządzanie standardami meta-danych, mapami danych oraz słownikiem danych
  • Określanie reguł dotyczących jakości danych, sprawdzania walidacji oraz automatycznych metod czyszczenia dla systemów przetwarzania danych
  • Zastosowanie technik inżynierii danych i devops na dużych zestawach danych do wydobycia informacji biznesowych.
  • Tworzenie i testowanie logiki biznesowej, transformacji i obliczeń do wsparcia systemów przetwarzania danych

#LI-Hybrid

Kwalifikacje

Twoje kwalifikacje:

  • Ponad 5 lat doświadczenia z Pythonem i Sparkiem
  • Co najmniej 4 lata doświadczenia w pracy z AWS i technologiami serverless
  • Znajomość technologii związanych z jeziorem danych, takich jak Apache Hudi, Apache Iceberg lub Databricks Delta Lake
  • Doświadczenie w DevOps i technikach automatyzacji (CICD, infrastruktura jako kod, narzędzia monitorujące)
  • Umiejętność automatyzacji testów (TDD, testy jednostkowe, Deequ będzie dodatkowym atutem)
  • 5+ lat doświadczenia z procesami związanymi z danymi, mapowaniem danych i procesami oraz narzędziami ETL
  • 5+ lat doświadczenia w pracy z bazami danych relacyjnymi
  • Mocne zdolności analityczne, ilościowe i umiejętność rozwiązywania problemów

Dodatkowe informacje

Dlaczego powinieneś dołączyć do MUFG Investor Services?

Spójrz na naszą stronę kariery i odkryjesz wszystko, czego byś oczekiwał od kariery w jednym z największych na świecie grup finansowych, które dynamicznie się rozwijają. Ale spójrz ponownie. Ponieważ to, jak przekraczamy oczekiwania, naprawdę nas definiuje.

Dostrzeżesz tę różnicę na wiele sposobów. Nasza dynamiczna KULTURA. Współpraca w zespole. Pasja do innowacji, niezwykłe skupienie na kliencie i doskonałe NAUKA I ROZWÓJ. A takżę faktycznie wdrażamy to, co promujemy, jeżeli chodzi o PRACĘ HYBRYDOWĄ.

Dlaczego zadowalać się tym, co konwencjonalne? Aplikuj teraz na Wyjątkowo Inny etap kariery.

Doceniamy wszystkich aplikantów; jednak tylko osoby, które przejdą do etapu rozmowy kwalifikacyjnej, będą kontaktowane.